Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segitségeteket kérném! 16...

Segitségeteket kérném! 16 éves vagyok 70 kg és 190 cm magas! El kezdtem gyurni (2 hónapja gyurok simán) és valamit szednék mellé ami segit kicsit kigyurtabá válni! Szóval mit szedjek mellé?

Figyelt kérdés
Elöre is köszi a segitséget!
2011. márc. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen ne szedj semmit, mert megállhatsz a fejlődésben, és azok az izmok, amiket szerek segítségével gyúrsz ki nem valami tartósak, mert ha akár csak 1 hónapra abbahagyod az edzést, azonnal összeesik az izomzatod, és úgy fogsz kinézni mint öregapám 70 évesen.
2011. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól van első, biosz egyes, leülhetsz.



Elsősorban proteint, és valami gyors felszívódású ch-t ajánlok. (tejsavó+dextróz, vagy maltodextrin)

Edzés után mehet egy ilyen turmix. Máskor viszont érdemes valami kevert proteint szedni, mert azért a tejsavó nem épp a legolcsóbb.

2011. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem is ezekről beszéltem, hanem az ilyen izomnövekedést serkentő szteroidokra.
2011. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Viszont a kérdező nem anabolikus szteroidokról kérdezett, tehát hülyeség azokról beszélni.


"Szerintem 16 évesen ne szedj semmit" Nos a "semmit" nem igazán fejezi ki, hogy te ezekre gondoltál.

2011. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!