Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A balettosok hogyan tudnak...

A balettosok hogyan tudnak "lábujjhegyen" táncolni spicc cipő nélkül?

Figyelt kérdés

Ezt meg lehet tanulni otthon egyedül is? Mi ennek a mozgásnak a pontos neve? (you tubeon rákeresnék de így ssajnos nem találok semmit :()


Előre is köszi...


2011. márc. 11. 23:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem meghosszabodott, hanem ugy szulettem, hogy az ujjaim egyre hosszabbodnak befele haladva, a nagyujjam a leghosszabb, es a labfejem is sokkal hosszabb a belső élén mint a kulsőn. És nem tudok spiccelni, szerintem van osszefugges. Szoval? a Te labad es ujjaid milyen?
2011. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

... tehát nem ilyen a lábam:

[link]


, hanem ilyen: [link]

2011. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
lehet hogy ez a probléme az enyémek nagyjából egy sorban vannak illetve (ami ugye a lényeg) a középső újjcsontom kb ugyanakkora.És kicsi a lában 7-es.
2011. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Koszonom, akkor jol gondoltam, egy valaki mar legalabb megerositett benne.:)
2011. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"a középső újjcsontom kb ugyanakkora"


Ugyanakkor mint mi?


Amugy az en labam 39-es, es ha csak a nagyujjam nem volna nagyobb a mutatoujjamnal, mar akkor is csak 36-37-es volna...:) Szélessége 7 cm..:)

2011. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
ugyanakkora mint a többi újjamon!
2011. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Úristeeen. 1: a balettos nemtáncol lábujjain cipő nélkül, max féltalpon.

2: a lábujjhegyre guggolás, támaszkodás= 0, mert a balettos a rüsztje miadt tud nagyon magas féltalpra álni. ez a módszer a szalagokat nyújtja.

3: ha balettozni szeretnél akkor járj tanárhoz, ha esetleg meghúzódna, eltörne kiugarana valamid.


Vannak elemek, mozdulatok: telitalpon, féltalpon: rölövé nek mondják( fonetikusan).

2011. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Megmondanád, hogy mi a ciki abban, hogyha egy BALERINA TÜTÜBEN van??? Én is balettozom és ez egyáltalán nem vicces, az osztálytársaim is azt gondolják erről hogy olyan baromira vicces, de NEM!!!!!!!
2013. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Az utolsó előtti válaszoló az egyetlen normális! Amúgy azt bírom, hogy azok is simán válaszolnak az ilyen jellegű kérdésekre, akik egyáltalán nem értenek hozzá, sőt még életükben nem láttak táncost/balerinát. És ezek csak ronthatnak a kérdezőknek, mivel az simán elhiszi ezeket.


A kérdésre visszatérve ezt otthon nem lehet megtanulni, mivel valószínüleg hamarabb ártasz magadnak, mint használsz.

2013. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Csak úgy otthon nem lehet megtanulni! én is balettos vagyok ehez tulajdon képpen speciális "spic" (balettcipő) kell megvan hogy hogyan kell becsomagolni a lábad mert a cipő orrában vas van és ha nincs becsomagolva rendessen ki is sebesedik...netán ha véletlen kevés gézt raksz a lábadra nyomni fog a cipő és be lilul a lábad..ameddig nem szokik a cipőhöz a lábad addig megfogja a görcs a lábad stb. nem ajánlom hogy otthon gyakorold járj tanárhoz..:)
2013. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!