Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A balettosok hogyan tudnak...

A balettosok hogyan tudnak "lábujjhegyen" táncolni spicc cipő nélkül?

Figyelt kérdés

Ezt meg lehet tanulni otthon egyedül is? Mi ennek a mozgásnak a pontos neve? (you tubeon rákeresnék de így ssajnos nem találok semmit :()


Előre is köszi...


2011. márc. 11. 23:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

02-16:

Szerintem semmi ciki nincs a balettos tütüben, ruhákban. Szerintem szép, nőies, akár még azt is mondanám, hogy szexi.

2013. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Na igen!!

Amúgy kedves kérdező! Láttál már olyan balerinát, akik a röhögnek a nézők????? Hát Nem hiszem! Na ennyit erről!

2013. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Tudom, hogy már régen írtad ezt és bocsi a késedelmekért, de szerintem te a spiccfelállásra gondolsz (legalább is mi így hívjuk) Tehát ez abból áll, hogy ülő helyzetben vagy és veszel egy jó nagy lendületet (tehát körzöl a karoddal hátra és alulról viszed a kezedet) és spiccen végiggördülve felállsz, majd féltalpra érkezel. Csak óvatosan gyakorold, mert nekem is utána kék-zöld volt a lábam és fájt, de legalább most már tudom :)) Remélem tudtam segíteni. L/12
2014. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23:V Juuujj!! Nem azért, mert elszakadtak a szalagjaid? Csak azért, mert megnyomódtak az izületeid a lábfejeden?
2014. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Lehet velem van baj, 14 éves vagyok 2 hónapja balettozom mégis tudok gyakorló cipőben spiccelni pár percig, de olyan érzés mint a kínzás mégis élvezem
2015. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!