Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy alakíthatnék ki ilyen...

Hogy alakíthatnék ki ilyen testet magamnak? Milyen gyakorlatokat ajánlotok? (kép lent)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és szeretném kicsit kigyúrni magam. mellékeltem egy képet, hogy kb mennyire szeretném. a kérdésem az, hogy ilyen testhez milyen gyakorlatokat végezzek? hogy miből mennyit stb...Szeretném, ha valaki adna részletes tanácsot!


előre is köszönöm a válaszokat!


itt a kép:


[link]


2011. márc. 16. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

húha! erre 2 oldalas választ kellene írni mert nem ilyen egyszerű de:

[link]

2011. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.: ez kicsit durva azért kezdetnek. :D


mneg amúgy se egy nagy izompacsirta akarok lenni, hanem iylen szolídabb, mint a képen.


Még jöhetnének válaszok...konkrét gyakorlatok érdekelnének, amiket itthon is tudok végezni súlyzóval, és hogy miből mennyit stb.

2011. márc. 16. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Most hogy nézel ki? Sportolsz valamit? Milyen súlyzóid vannak? Mért nem mész inkább terembe?

Egyébként szerintem ezért a testért nem sokat kellett küzdenie 2pac-nek.

2011. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendszeresen nem sportolok semmit, 5 kilós súlyzóim vannak, terembe meg jelen klörülmények között nem tudok menni, nem lenne rá időm. most a testalkatom átlagos, 175 cm magas vagyok.
2011. márc. 17. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
A könnyebb része a tetoválószalonban kezdődik...:)
2011. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hát ha nem sportolsz, akkor mindenképp ajánlott lenne megragadni a vasakat. Az 5kg-s kézisúlyzó kevés lesz.

2011. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!