Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy vékony srác lemegy a...

Ha egy vékony srác lemegy a kondiba nem röhögik ki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
51%
Ha kiröhögnek, válaszolt valami olyan trágársággal, amit a gyakorikérdések-hu trágárságszűrője is kiszűrne, ezért sajnos nem tudom beírni.
2011. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ha bohóc akkor lehet. vagy ha vicceket mesélsz.

esetleg, ha rúgj belém cédula van a hátadon, vagy valami oltári nagy fasság a pólódra írva.

2011. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem röhögik ki.

Azért jár oda valaki , mert szeretne változtatni a testén.

Pont ezért van a testépítőszalon!!


Azért ne feszíts meztelenül a tükör előtt, amíg rendbe nem szedted a kilóidat,azt persze hogymeg mosolyogják ha valaki 40kg-osan nézegeti izom csökevényeit ..meztelenül.

Pólóban edz....és semmi gond nem lesz.

2011. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem valami giccses helyre mész pózerek közé akkor nem. Én is úgy néztem ki mint egy utolsó stádiumos aidses etióp éhező amikor elkezdtem edzeni de senkisem röhögött ki, sőt sokat segítettek és elismerték a fejlődésemet. Nagyon összetartó társaságnak ismertem meg a testépítőket legyenek amatőrök vagy akár profik.
2011. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Csak azért mert vékony vagy, nem fognak kiröhögni. Én ha látok valakit hogy bénázik a terembe, még segíteni is szoktam.

2011. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kezdjük ott, hogy nem teljesen mindegy? amúgy meg nem röhögnek ki, csak akkor ha balfa*szul viselkedsz, de ha balfa*szul viselkedsz akkor bárhol kiröhögnek. az emberek általában edzeni járnak a terembe, nem azért, hogy másokat stíröljenek.
2011. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
max ha cigányok vannak ott, vagy nagyképű diszkópatkányok
2011. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ezt amúgy tök jó olvasni :)

bár nálunk is így lenne :/ de a harcművészek inkább ölik egymást xD

2011. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A héten szeretném elkezdeni, főleg felsőtestre. Sokat kell ennem igaz? Ahogy utánna olvastam, napi 7 étkezés, sok folyadék az edzés közben, stb.
2011. ápr. 4. 20:05
 10/16 anonim ***** válasza:
ja...nem sokat, hanem rengeteget
2011. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!