Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy vékony srác lemegy a...

Ha egy vékony srác lemegy a kondiba nem röhögik ki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Alsótestre is ugyanúgy menjen,mint felsőtestre,ugyanis a lábad a tested fele... [link] ezt olvasd át!
2011. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

nem fognak kiröhögni. énse voltam valami nagydarab, segítettek mindig amikor rosszul csináltam valamit és sok mai barátságom fűzödik oda.

csak volt 2 gyerek egoista f.szkalapok tetőtől talpig famous cuccban edzettek összevissza, szabálytalanul és ők röhögtek ki -.-'

2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek mindig lesznek...
2011. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem fognak kiröhögni. Aki meg másokon röhög, csupán azért, mert más a testalkata? Hát akkor ő maga a szánalom, és általában ők maguk sem krvajó testűek. Ha valaki genyózik, megvan az inspiráció, addig edzeni, amíg aztán te röhöghetsz rajtuk.
2011. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A testépítők is elkezdték valahol... Engem sem röhögtek ki, csak tényleg ne pózolj a tükör előtt, ha nincs rajtad semmi.. Azt majd 1 év múlva... :P Addíg meg kajálj amennyit bírsz!
2011. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én pl leszarom a többi embert, vannak páran, akik extranyomorékok. Ezek azok, akik pl ma a teremben ilyet toltak, hogy nézd már a keménycsávót, ez voltam én, ők meg vasággyal 40 kilós nyomorékok.


De többnyire nem érdekel, és senkinek nem szólok be, ahogyan a teremben senki nem szól be senkinek.


Ne gondoljátok, hogy az edzőterembe csak kigyúrt emberek járnak. Mert nem, sőt...

Én vagyok az egyik legjobban kigyúrt emberke, pedig én is messzire vagyok attól, h elégedett legyek.

2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!