Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy is ér valamit a futás, ha...

Úgy is ér valamit a futás, ha pár percenként megállok egy kicsit sétálni, majd megint futok pár percet? Vagy így semmit nem ér?

Figyelt kérdés

Mindezt kb 1 órán keresztül, az elején még több percig bírom, de nem megy valami jól. Azután megállok, pontosabban sétálok kb 1 percig, majd megint pár percig futok (ez néha csak 2 perc, néha 6-7, szóval tényleg nem sok). Az elején kb 10 percet futok egyfolytában.

Kb hetente 2-szer. Nem feltétlen a fogyás a cél, csak kicsit formásodni. Csináljam, vagy ez semmit sem ér? Egyszerűen nem bírom tovább, nemrég kezdtem. Ha ez így nem jó, akkor hogy csináljam? 163 cm, 55 kg.

18/L


2011. ápr. 14. 19:01
 1/6 anonim válasza:

Így is ér valamit, majd belejössz! Mindenki így kezdi!!

Próbálj inkább lassabban futni, de tovább. Eleinte a kezdők túl gyorsan futnak azért nem bírják.

De inkább heti 3 alkalom jobb lenne. Üdv és kitartás! :)

2011. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy!! :)
2011. ápr. 14. 19:13
 3/6 anonim válasza:
Én tavaly így kezdtem, két hét után már ment a 3,5 táv, 2 hónapra rá pedig lefutottam egy szuszra 12,5 km-t a nyári melegben. Kitartás :)
2011. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uhhaa, akkor te jól bírod :) Én nem tudom mennyit futok le, mert focipályán szoktam, és nem tudom mennyi kört, mert ugye van amikor sétálok, így nem tudom. És mennyit formásodtál, izmosodtál?
2011. ápr. 14. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Igen, így is ér valamit! Ezt olvasd el: [link]

2011. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hat hogy a faszba ne erne vmit.. :D
2011. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!