Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy valaki...

Hogy lehet, hogy valaki élvezi és nem lesz halál fáradt mozgás, torna után, mint én?

Figyelt kérdés
Fogyókúrába kezdtem...mellette elkezdtem mozogni és minden másnap egy testszépítő programot csinálok végig dvd-ről. Háát...mit ne mondjak, nagyon nehezen megy...nincs rajtam annyira sok felesleg, de mire végig csinálom (most még csak kb a felét vagy háromnegyedét bírom...) addigra hulla fáradt vagyok, utána mint akik leütöttek :):) Hogy lehet, hogy valaki élvezi a sportot? Nem tudom elképzelni, hogy valaha örömöt találjak benne. Lesz ez könnyebb később szerintetek? :S
2011. ápr. 20. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert edzetlen vagy. Ha már bírod, örömöd is lesz benne, ez persze a sporttól függ. A dvd előtt gimnasztikázást én is eléggé rühellném, de teli pofával vigyorogva letekerek 5-6 órát bármikor.
2011. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan sportot, amit élvezel. A torna például nekem se jön be annyira, de úszni, biciklizni, futni, aerobikozni nagyon szeretek. azért is jobb, ha olyat csinálsz, amit szeretsz, mert nem fogod abbahagyni a fogyókúrád után.
2011. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fuh hát nekem nem tudom, hogy menne-e :):) De jó neked, hogy így bírod :):) Csak nem tudom..én amikor még elég jó kondiban voltam, nekem igazság szerint akkor sem esett olyan nagyon jól a mozgás...mindig vagy azért csináltam mert muszáj volt, vagy mert fogyni akartam... :D Sosem éreztem azt a jól eső fáradtságot, hanem teljesen ki voltam :) Úgy tűnik alapból nem vagyok jó sport ember, de irigylem azokat, akik élvezik a dolgot. :)
2011. ápr. 20. 20:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Úszni tényleg szívesen eljárnék, de most mióta itthon vagyok nem nagyon van rá lehetőségem sajnos :S Biciklizni viszont lehet megpróbálok majd többet!
2011. ápr. 20. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Olyan ember nincs aki semmilyen mozgást/sportot nem élvez!

2011. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:)


Nos... ismerős a szitu, csak az enyém kicsit más:)

Én sportoltam mindig is. Magát a sportot nagyon imádtam és imádom is. De az óra első felében, vagy a kötelező kiegészítő nyújtás és erősítő órákat sosem szerettem.

Nem azt mondom, hogy nagyon rosz, de nekem megéri azért a sok jó élményért cserébe lenyomni azt a heti 3-rom órát, ami kiegészitésnek van kötelezően "betéve".

Eddig minden "szenvedésem" triplán kárpotólva volt:)))

Sőőt...

Megfigyeltem, hogy MINDEN az agyban dől el, ha azt gondolod, hogy "ááá elegem van, legyen már vége", akkor tuti, hogy még jobban fogsz szenvedni és még roszabb lesz:)

Ilyenkor jobb ha nem gondolsz semmire, egyszerüen csak csinálod.

Ne nézegesd az órát, ne tekerd tovább a dvd-t, hanem bámuld a nénit aki ott van, és csináld, akkor is ha már nagyon eleged van:)


Ha abban a szerencsés, (vagy nem szerencsés)helyzetben vagy, hogy nem áll feletted oktató vagy edző aki az orrodra koppint néha:)

Akkor PLÁNE, hogy kell lennie egy rövid távú ill. hosszú távu célodnak(de egyébként is, mivel magadnak kell megfelelned első sorban).


De ha ekkora akareterőd nincsen, akkor inkább válasz más mozgást amit szivesen csinálsz, és kiegészítésnek mehet a DVD, csak hogy ne landoljon a kukába, ha már megvetted:)

Meg egyébként is, mindig kell egy kis változatosság:)

Bár ez csak az én véleményem:)


Az hogy fáradt vagy tök természetes, idővel jobb lesz, annyiban, hogy többet fogsz bírni, és gyorsabban:)

Nekem pl. izomlázam már évek óta nincsen, persze megérzem még másnap is, hogy volt óra, de ennyi:)

Ha eljutsz ide te is, akkor már gyerek játék lesz az egész:)

Vagyis, akarom mondani... hozzászoksz:)

2011. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"jól eső fáradtságot"


Utolsó vagyok, csak ezen megragadt a szemem:)

Ne a jól eső fáradságot keresd:))))

Max egy kis kirándulás után érezhetsz jól eső fáradságot, vagy akkor ha nem csináltál semmit:)


Bár kinek mi... én sosem éreztem még azt, max csak fáradságot és tök jó kedvet, vagy azt, hogy nagyon boldog vagyok:D

2011. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! És tanácsokat! :) Igyekszem megfogadni őket. :)
2011. ápr. 22. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!