Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A paintball és az airsoft...

A paintball és az airsoft nagyon fáj ha eltalál? Olvastam, hogy lila foltot hagy. Akkor csak annyira fáj, mint mikor bevered a lábad az asztalba és másnap lila lesz, vagy annál is jobban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tűröm túl jól a fájdalmat szerintem, de nagyon kiszeretném őket próbálni (főleg a paintballt) Viszont most nagy parám, hogy mennyire fáj.

Tudom, több ilyen kérdés is volt már, de félek, úgyhogy nekem is válaszoljatok lécci :)


2011. máj. 22. 11:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ugyan, de mellem nincs :D Viccet félretéve, köszi a tippet, veszek fel szivacsos melltartót. Az elég lesz? Vagy muszáj valamilyen spéci mellvédőt szereznem?
2011. máj. 22. 12:13
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen elég.Meg valami kesztyűt is szerezz be,mert ha eltalálják a kézfejed az tényleg fájhat.

A többi nem vészes.Kivéve ha ilyen automata fegyverrel lőnek beléd 10et egy helyre.

2011. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :)
2011. máj. 22. 12:21
 14/18 anonim ***** válasza:
ahol mi voltunk ott a csajoknak adtak szivacsos mellényt, amiben egy kb 3 centi vastag szivacs van a veszélyeztetett zónában :) Amúgy attól még h "nincs melled" ott van az, és ha jól emlékszem a biosz órákról akkor az ütéstől mindenféle csomók lehetnek benne. De mi rendszeresen járunk és szokott jönni csaj is velünk, szóval biztos nem lesz semmi bajod.
2011. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

nemtudom hogy nálatok ez hogy megy, de nálunk Szerbiában, játék elött teljes védöfelszerelést kapunk, nem kell vinni semmit. ha ott nem kapsz,mindenképp szerezz be minden szukséges darabot. Amugy nem fáj ( de még 1x mondom,én teljesen bevoltam öltözve ) nyugodtan játsz, legfeljebb kérd meg a fiukat hogy kegyelmezzenek 1 kicsit :DDD de lehet hogy a végére szétlövöd az össz pasit :D:D:D:

mindenképp probáld ki,max ha nemtetszik többet nemcsinálod,de tetszeni fog :DD


Van itthon Airsoft kispisztolyom is,az enyhén csip,de az sem fáj. Probáltuk nagyon közelrol is, értsd ugy hogy a tenyerunkbe lottunk, nah azt azért megéreztuk,lett is ilyen kis piros köröcske,de nemvészes, nemhalsz bele :DDD


Soksikert,jo szorakozást!

2011. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
hat en meg nem airsoftoztam, de azt olvastam, hogy a paintball fajdalmasabb, az airsoft csak csíp, ugyanakkor veszélyesebb tud lenni, mivel kis golyónak kisebb a becsapódási felülete, es ha nincs teljes sisak csak maszk, akkor bizony okozhat sérüléseket (fog, fül, stb)
2013. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hogyan van beállítva a fegyver. Én egyszer felpöcköltem és a haverom kórházba került miattam mert úgy feldagadt a helye és elfertőződött.
2018. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

12-es válaszolónak mondanám:


Engem jobban csípett mikor ruhán keresztül vállbalőttek, mint amikor a védtelen kézfejemen találtak el. Azt nem is igazából éreztem csak megijedtem, hogy há' e meg mi volt.

2018. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!