Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam jól? Részlete...

Ledzep kérdése:

Hogyan csináljam jól? Részletek lent)

Figyelt kérdés

2 hete vettem egy fekpadot, és most fekve nyomok 40 kg-val

5x, és ezt megcsinálom 4x, valamint bicepszezek 20 kg-val, és tricepszezek egykezes súlyzókkal (5kg)....

ezeket a súlyokat mikor tudom növelni, egyáltalán jó ez az edzésterv?....heti 3x csinálom

minden javaslatot és tanácsot szívesen fogadok

először zsírt szeretném ledolgozni, ennek érdekében minden 2. nap tekerek 30 km-t....és emelett látható izmokat is szeretnék...nem stallone szinten, de úgy hogy férfiasan nézzek ki.

előre is köszönöm a segítséget!


2011. jún. 6. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tévedsz, de 2000 esetből 1 ilyen van. Egyébként igen célszerű edzés előtt egy alapismereteket és egy leírást elolvasni a használt gyakorlatokról.
2011. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ennek én se vagyok szakértője, de szerintem előbb hal be a melle és marad rajta a súly, mint hogy agyvérzést kapjon vagy elájuljon :) De ha lehetséges is amit mondasz, akkor ennyi erővel bármi életveszélyes a világon ,mert akármi is történhet. Szóval az életveszélyes a fekvenyomás, egy kicsit nekem hülyén hangzik :D Vannak azért páran akik segítő nélkül nyomnak és még élnek :)
2011. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Eegen, egyetértek, egy alapos utánaolvasás a témának nagyon fontos.

Én ezekkel kezdtem anno :-) Pl. a szabályos légzésnek is több oldal figyelmet szentelnek.


[link]

[link]

2011. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Illetve a légzés-t a szervezet elég jól diktálja, tehát ha nem akar szándékosan megfulladni fekvenyomás közbe akkor nem lesz baja :D
2011. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

igen ezeket én is olvasgattam azért mielőtt elkezdtem....

hát én is segítő nélkül nyomom , de nem is válallok be olyat hogy ne tudjam teljesteni.....azért valamemennyire tisztában vagyok a korlátaimmal

köszi a válaszokat mindenkinek!

2011. jún. 7. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!