Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzők, saját testsúllya...

Fegyencedzők, saját testsúllyal dolgozók. Tennétek fel magatokról képet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 12:06
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te harcművészetet csinálod, nem a fegyenc edzést. A sokan viszont csak ezt, mert most ez a menő.
2011. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 TOMAtm ***** válasza:
0%
a fegyencedzés a csóró kancigányoknak való.
2011. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen "kérést" azzal illene kezdeni, hogy te teszel fel magadról képet.
2011. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell képet felraknom,mert testépítő vagyok és ez nem személyeskedésről szól.

Hobbiszintű vagy otthoni testépítőkről készült képet találok a neten több milliót,ők biztos hogy nem a fegyencedzéstől lettek olyanok amilyenek,mert ha saját súllyal el lehetne érni olyan fizikumot akkor ki járna terembe??

Csak és kizárólag saját súllyal dolgozókra lennék kíváncsi,akik napi 50 testépítéssel kapcsolatos kérdésre válaszolnak fegyencedzéssel.

Bizonyítani itt nekik kell,gyúrósok már tettek le az asztalra azt hiszem. Nincs bajom,csak sokan nem fogják fel hogy nem ugyan az a kettő és szépen beszopják a kamut hogy lehet így izomtömeget növelni és a testépítőkben nincs erő.

Rohadt átlátszó üzleti alapokon nyugvó könyv,egy snassz divat azoknak akik szegények jól kajálni vagy nem mernek lemenni terembe. Amolyan mentsvár a fogyatékosoknak!

Aki erősödni akar az csinálja csak,jobb mint ha tunyulna.

Az ízületes duma is szánalmas,a tornászoknak tropa az összes.

2011. jún. 16. 18:40
 15/39 anonim ***** válasza:

Én rakok be képet, ha te is raksz be magadról. Annyi kérés lenne, hogy a képen legyen egy papír, vagy akármi, két nagy cc betűvel. hogy tudjuk, hogy nem fake vagy.


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit lehet testépítéssel elérni, hanem arra, hogy milyen szinten van az, aki ilyen magas lóról osztja az észt. ennyi.


áll az alku?

2011. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

nem érted?

én lehetek egy 20 kilós gyökér is aki életében nem mozgott.

ez nem rólad és rólam szól!!!

tegyél fel olyan emberről akiről pontosan tudod hogy súlyzót még nem fogott. paul f.sz wade beszél nagyon magas lóról...

azért írtam ki a kérdést,mert a saját súlyos edzés izomnövelő hatását még NEM BIZONYÍTOTTA SENKI A VILÁGON,nem pedig arról hogy te felteszel magadról 1 képet én meg fikázlak.

2011. jún. 16. 22:10
 17/39 anonim ***** válasza:
42%
te vagy a nyomi f@sz ebben a képletben...
2011. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

ezt be is bizonyíthatod hülyegyerek azzal hogy felteszel valakiről egy képet amikor még nem edzett és egyet 1 év edzés után.

Addig ne f.szozz mert én nem rád mondtam,ha b.zi vagy az más...

2011. jún. 16. 22:19
 19/39 anonim ***** válasza:

Kérdező te rendkívül inteligens vagy... . A fegyencedzéstől senki se állította, hogy krva izmos lesz. Aki igen az hülye. De tessék ő például biztosan nem volt konditerembe: [link]

Tudom ... ez nem kép hanem szobor, DE ami fontos, hogy a szoborhoz valaki modellt állt. Ebben a korban fontos volt a hű ábrázolás, és ez a test igenis elérhető súlyzók nélkül.

2011. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

olvasd sűrűbben a válaszokat,mindenki ettől vár izmokat és az író is említi...

2011. jún. 17. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!