Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik h4x0r?

Másnak is hiányzik h4x0r?

Figyelt kérdés

Volt egy stílusa, és értett is a témához.


Most találtam meg az egyik hozzászólását:

NEM reklám, elhatárolódom tőle, nem vállalom érte a felelősséget (értsd.: nem provokatív a kérdésem, csak emléket állítok vele egy LEGENDÁNAK :))) )


[link]


2011. jún. 22. 18:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

mark86 látom fáj neked amit írtam, és nem véletlenül, mert igazam van, nincs stílusod, koppintod bunny-t:D

én nem szarozlak le, nem oltalak, épp elég baj neked az hogy játszod itt a fejed...:D

én különben szeretem bunny munkásságát, ezért is nézem rossz szemmel, hogy itt éled ki magad és próbálsz úgy viselkedni, mint ő. olvasom én is a rovatát, és tudom hogy ő írja ugyanezeket, te meg olyan suta vagy hogy koppintod a stílusát és itt arcolsz. szar életed lehet hallode...

2011. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

mark86


Igen igazad van,nagyon sz.r! :(

15 éves korom óta így beszélek,mikor még azt se tudtam ki az a Bunny,sőt azt se hogy mi az az internet.

Lehet hogy azóta volt rám hatása,nem tagadom,de te is anyától tanultál sok mindent nem?

Nekem nem fáj semmi pajti,ha fájna vagy igazad lenne nem bunnyt idéztem volna. Hanem erőlködtem volna a saját szavaimmal.

Na béke van,nem ismerjük egymást,nyilván nem ez lenne a véleményed rólam ha ismernél de ez más téma.

Ne stresszeld túl,én poénra vettem. :)

2011. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nekem nem poénnak tűnt, de ha az volt akkor részemről nincs harag
2011. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

mark86


a mondandó elején és végén ott van: "" és bunny neve is,ebből az következik hogy nem az én gondolataim,csak felhoztad Bunnyit és ezért tettem be.

Részemről sincs,de ha akarnám se lehetne ugyanis neked nincs kint a neved! :) Na üdv és jó edzést mindenkinek!

2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 °:Amigo:° ***** válasza:

TOMAtm:


H4xOr azért írt pár butaságot kox témában, de alapjában jó arc .

Ha szeretsz vitatkozni (vagy infó kell) itt vagyok.

Engem is letiltottak párszor, hónapokig nem voltam itt, de már nem veszem komolyan, inkább szórakoztat a sok hülyeség :-)))

2011. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

mark86


Amigo:

Írtam privit... :D

2011. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nekem is hiányzik a csíra, nincs kit oltani.
2011. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

mark86


Gondolom sz@rrá aláztad! :DDDD

2011. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem rég fejeztem be a vizsgáimat, eddig ezért nem voltam. Tegnap gondoltam benézek egyet ide:) Nem leszek annyit az oldalon, mint szoktam, de azért napi szinten mindenképp jelen szeretnék lenni.

Tegnap este megnéztem milyen kérdések vannak... hát olyanokat röhögtem:D Semmit sem változtak a kérdezők:D

2011. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 °:Amigo:° ***** válasza:

mark86


!

Válaszoltam, remélem nem ment spam-ba.

2011. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!