Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Genetikailag nulla vagyok,3éve...

Genetikailag nulla vagyok,3éve kondizom, nagyon kicsi fejlődés, próbáltam már technikát, étkezés, koxokat, de semmi.65kiló,180cm magasság. Mit szedjek helyes edzés, helyes étkezéshez/mellé? A "ne nyúljak koxhoz, káros" válaszokat légyszíves mellőzni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 21:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

De te nem csak keveset, de szarul is eszel!

Este, és reggel hol van a fehérje?? A többit nem is említve.

2011. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen felesleget dob ki a szervezeted?


Elmondom neked, én a suliban a 190cm mellé úgy 58-60kg körül mozogtam, szóval elképzelheted, még rosszabb helyzetben voltam, mint te.

Baromira nem tudtam enni, nem tudtam sokat enni, egyszerűen nem ment le. Szó szerint mint egy csontváz, úgy néztem ki, gondolom ez az adatokból lejön.

Én is azt hittem, hogy ilyen a genetikám és örökre ilyen maradok, bármit ehettem, egy deka se jött fel. Egy haverral elkezdtem járni edzőterembe, persze 1-2 kiló jött fel max, mivel alig ettem. Kipróbáltam nagyon jó tápkiegeket, csodaszerként tekintettem rájuk, csak hát szar kajálás mellett egyik se ért semmit. Kb 10 hónap után abbahagytam az egészet, hogy ez nekem nem megy, feladtam szinte, de csak motoszkált bennem, hogy valamit kéne csinálni, mert már nagyon zavart mindenben, hogy igy néztem ki. Rátaláltam egy testépítéssel foglalkozó oldalra, ahol étrendekről is volt szó. Nagyon belemerültem a témába. Összeállítottam egy kajatervet az olvasottak alapján. Elkezdtem újra edzeni, de nem mertem terembe menni, hanem itthonra beszereztem pár eszközt. És hopp... Elkezdtek jönni szépen a kilók. Most is 190 vagyok, de már 87kg. És meg sem állok úgy 100-110kg-ig.

Szóval ennyit arról, hogy valakinek szar a genetikája. Hozzáállás kérdése az egész. A kaján múlik nagy részben minden, nem a kiegészítőkön, az csak a szükséges plusz, HA megvan a rendes étrend. Szteroidokra meg még csak gondolnod se kellett volna.


Pár konkrétabb tanácsot is adnék azért:

Ki kell számolnod a testsúlyod alapján, mennyi kajára van napi szinten szükséged. 2g/testsúlykg fehérjével számolj és 4-5g/testsúlykg szénhidráttal (inkább 5-tel).

Tehát 130g fehérje és 325g szénhidrát minden nap.

Edzés után egy tömegnövelő turmix, amit beleszámolsz az étrendedbe, valamint minden nap egy komolyabb multivitamin. Ezekre ha odafigyelsz, akkor fejlődni fogsz.

2011. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mert nem szó szerint kéne követni az étrendet, ha nem hízol, akkor nem 100 g rizseket eszel, hanem 200akat, nem 4-5 g ch-t hanem 8at/tskg.
2011. júl. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 TOMAtm ***** válasza:

szal,szerintem:

heti 3-4 edzés,de azse baj ha 5 ször mész csak akkor 1 izomra menj rá,de ha lehet azért ne edzd túl magad.

Kaja:

reggel:20dkg műzli(sima teszkós),10dkg mazsola,proteinturmix

reggeli2:2 péksütemény

tizórai:rizs+hús+savanyúság

ebéd:rizs+hús+savanyúság

5-6-7-8-9 étkezés estig:rizs+hús,sajt,paradicsom,meg amit találsz

lefekvés előtt:proteinturmix + omega 3


Tápkieg:Zöld jumbó edzés utánra és reggelre

valamilyen designer protein estére(dymatize elite whey pl)

vitaminok,egy 500g-os sima monohidrát kreatin.tesztofokozó T-Bomb 2,esetleg kortizolcsökkentő és anti-aromatáz(ez nem biztos h kell,csak igy nagyon vizesedsz majd,meg zsirosodhatsz)


kokszok:testo-enantát(8hét),Equipose(boldenon) 10-12 hét,stanazolol 8 hét a kúra felétől.a kúra végétől 2 hétre 3 hét Clenbuterol(spiropent)-az antikatabolikus hatás miatt.

2011. júl. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszok hibátlanok,rá tapintottak a problémámra. köszönöm! Ezeket betartom!
2011. júl. 1. 14:31
 16/20 anonim ***** válasza:
agyilag vagy nulla, F@szköszörű...
2011. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Utolsó komentelőnek:


Kezdő honnan tudja? Segíteni kell nem trágálkodni!!

2011. júl. 2. 17:42
 18/20 anonim ***** válasza:
ígígy jólmondják
2011. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

három éve kondizol, koksszal jutottál el a 180/65 csodatestig.


nem kezdő vagy, hanem egy balf@sz...

2011. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
napi 200 gramm fehérje. Vitaminok,omega3. Heti 2x250 mg sustanon 10 hétig és jó leszel :) heti 4 edzés max 5.
2011. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!