Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a tömegnövelést?

Hogyan kezdjem a tömegnövelést?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. 1 évet kondiztam durván. 11hónap biztos. Azt akarom kérdezni, hogy ha látványos eredményt akarok elérni akkor mit kéne egyek? Tisztában vagyok vele, nem lehet zsírosat meg ilyeneket de még is hülye vagyok hozzá. Nem akarok ilyen szálkás sovány maradni. Gondolkoztam a tömegnövelőkön is de szerintem egy stabil étrenddel is elérem amit szeretnék. Tudnátok nekem segíteni? És ha tömegnövelőt vennék, milyet? Nem értek nagyon hozzá. :S Kondizással jóban vagyok, a fogalmakat ismerem is de ezzel hadilábon állok. Igazából eszek mindig jóformán még sem hízok. 186 cm és 59 kg. :S
2011. júl. 21. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De el fog hízni, szedjen 800 kiló dzsámbót dextrózzal, attól nem fog elhízni, ellenben 1000000 százalékos izomtömeg fejlődés fog fennálni, mivel nem kell normálisan kajálni, csak szedni a csoda koxporokat, és úgy edzeni mint egy kisp*csa.
2011. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!