Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítő kollégák! Kiváncsi...

Diavolino44 kérdése:

Testépítő kollégák! Kiváncsi lennék a véleményetekre ötletetekre ezt az edzés tervet csinálom! Tömegnövelés a cél! Vélemények?

Figyelt kérdés

Kedd (láb-has)

Főgyakorlat: Guggolás 5x6-7

- kitörés 5x7-8 vagy lábtológép 5x7-8


-Vádlizás gépen 5x15-20


- hasprés 3x25

- felülés negatív padról 3x25


Csütörtök (kar-váll 1. nap)

Főgyakorlat: Vállból nyomás 5x6-7

- Arnold nyomás 4x7-8

- oldal emelés 4x7-8


-Csigás letolás 5x6-7

-Bicepsz állva 5x6-7


-Szuperszett: kalapács-bicepsz vagy koncentrál bicepsz 5x9-10

Kábeles lórúgás 5x9-10


Szombat (mell-hát)

Főgyakorlat: Fekvenyomás 5x6

- 45 fok: rúd vagy kézi súly 4x6-7

- negatív rúd vagy kézi súly 4x6-7


-Nyakhoz húzás hátgépen 5x6-7

-Evezés szűk-fogással 5x 6-7

- Csalásos fűrészelés nagy súllyal vagy mellhez húzás széles fogással 5x6-7


Vasárnap (könnyű váll-kar) „felhozó nap”

Főgyakorlat: Állva nyomás 5x6-7

- oldalemelés különböző mozgástartományokban 5x6-7


-Csigás letolás 5x6-7

-Bicepsz állva 5x6-7


Lábhajlító vagy vádli vagy gerinc egyenesítő vagy has (amihez kedvem van még)


2011. aug. 4. 22:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha olvasod a Buildert, akkor szerintem kérdést ne itt tegyél fel, mert rengeteg hozzá nem értő ember teljesen meggyőzően baromságot fog neked mondani. Olvasd tovább a Buildert és Bunny-t, abból bajod nem lehet :)
2011. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Ez tipikus "magyar sport" mindenki ért hozzá! De pont azért tettem ide fel mert kíváncsi voltam a véleményekre!

A tesztó és builder is jó oldalak, BB tvét is nézek. De amint már írtam Arnodtól A testépítés nagy enciklopédiáját tartom a legjobbnak.

2011. aug. 7. 17:30
 23/24 anonim ***** válasza:
Arról hallottam én is, de azzal az a baj hogy régi és sok téves információ van benne. Konkrétumot nem tudok mert nem olvastam a könyvet, de ezt talán Bunny mondta, írta. Valahhogy így rémlik.. :)
2011. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Vádlihoz tegyél be még 1 álló vádlit,vállnál cseréld le az egyik nyomást 1 döntött törzsű oldalemelésre,tricepszhez tegyél be még 1 tolódzkodást szűk fogással szerintem,mellhez 1 tárogatást+ áthúzást vagy tolódzkodást széles fogással,háthoz 1 felhúzást magas ismétlésszámmal(hogy csuklyára ne kelljen külön edzeni),ismétlésszámok legyenek 10-12esek de néha betehetsz magas ismétlésszámú edzéseket is,+ edzz alkarra
2012. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!