Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Hogyan tudnék egy...

Fromjezus kérdése:

Testépítők! Hogyan tudnék egy kis tömeget pakolni a vállaimra, hogy közben kímélem az ízületeket?

Figyelt kérdés

A kérdés tudom paradoxon ezért is várok pár ötletet. Elég gyengék az ízületeim, de a vállam a leggyengébb testrészem. De sokszor kattog és kicsit fáj is a vállam főleg oldalemelésnél.

Az ízületeim érdekében: szedek ízületvédőt, Ca-Mg-Zn, omega3 halolajat. Beszereztem csuklószorítót. Nem nyomok vízszintes padon fekve, nem húzok állig s nem nyomok nyak mögül. Minden edzést alapos bemelegítéssel kezdem.

Rengeteget olvastam a témában s elkezdtem a rotátor izmokat is edzeni mai naptól.

Minden ötletet szívesen veszek!!


2011. szept. 20. 18:33
 1/1 dirtboy ***** válasza:
jobbat nem tudok mint hogy próbálgasd a váll gyakorlatokat hogy melyiket érzed jónak.
2011. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!