Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hatásos vádlierősítő...

Milyen hatásos vádlierősítő gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
Hiába csinálok több fajta "pipiskedést"(kis terpeszben, kifele-befele fordított lábfejjel, egy lábon, lábujjheggyel magasított 'alapon', guggolásban) egyszerűen mintha mindig visszaugrana a 'semmibe', alig fejlődik. Le szoktam nyújtani is, de sehogy sem gyarapodik.Tudna valaki olyan vádlierősítő gyakorlat írni, amiket otthon is elvégezhetek és szemmel látható az eredménye??
2011. szept. 30. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Ugyanilyeneket csinálok, - a gép nélkülieket neeem-, de erre írtam hülyén,hogy:'magasított alapon'. Nem napi 8 órában, hanem 2 naponta kb.6-8 perc/ láb + 30-40 perc mozgás, és heti 2x-i futás mellett. De akkor reménytelenül ilyen marad, sebaj, a popsim kerek, a hasam lapos, nincs nagyon nar.bőröm se, ez akkor így marad, nem görcsölök tovább rajta, csak úgy irigylem azokat, akik formás lábbal születtek...

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Na tessék, ez van ha többen használtok egy gépet...
2011. szept. 30. 17:38
 13/21 anonim ***** válasza:

szerintem senki sem születik formás lábbal, legfeljebb genetikailag könnyebben izmosodik..

vagy csak jobban edz és étkezik.

1 lábas vádlizásnál, saját súllyal ne mondja senki, hogy van jobb gyakorlat.. saját súllyal alapvetően nem építünk izmot, de 3-4 hónap alatt jó étrenddel egészséges ember vádliján meglátszik, ha ilyen edzést csinál, ezt elvileg halál biztos.

2011. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

2 éve nem nő... Na azért amikor látom, hogy semmi haszna van olyan, hogy nem csinálom meg mindet, úgy 1-2 hónapig, de aztán úgy vagyok vele, hogy hátha majd most, mert kevesebbet csináltam, majd most újra elkezdem és szembetűnőbb lesz a változás... Hiú ábránd...

Azt ne mondd, hogy egy 19 éves lány, aki nem figyel oda még se a kajára, se a testmozgásra, annak nem csinos lába, dehogynem!! Csak ilyenek jönnek velem szembe az utcán_kicsi térd, formás vádli... és nem szomorodjak el...

2011. szept. 30. 17:53
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

oké, edzés nélkül is lehet formás vádlijuk. legyen genetika ez is. nem jól írtam.

a másik amit nem jól írtam. kérdeztem testépítő haverokat. én ugye írtam neked egy linket egy edzős jó kis oldalról, és írtam saját súllyal hogy edzhetsz.


javítás: fejlesztheted a vádlid, ha egészséges vagy, és végzel súlyzós edzést + jó étrend!

azt írták nekem, hogy a vádli makacs, nehezen fejleszthető, az egylábas sajátsúlyos gyakorlat kevés lehet. ők tapasztaltabbak, jobban értenek hozzá mint én, tőlük tanulok.. tehát marad a súlyzós edzés, linkeltem az oldalt, ott le vannak írva. ha vádli gyakorlat van írva, akkor az lényegében csak oda hat.

2011. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Látom, rögtön megnéztem az oldalt ahogy ideért, és remélem hasznosítani tudom. Ha pedig nem akkor leírtad az okát!
2011. szept. 30. 18:46
 17/21 anonim ***** válasza:

végül is, ezért írtam.

sok sikert hozzá.

2011. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Látványosan fejlődik a vádlim!:) Nagyon szépen köszönöm a linkelt oldalt, sok hasznosíthatót találtam benne azóta is csinálom őket 2 naponta és láthatóan erősödött a vádlim és ezután is folytatom, nagyon beváltak!

Köszönöm szépen! :)

2011. okt. 25. 18:35
 19/21 anonim válasza:
Melyik ez az oldal?
2012. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Melyik az?
2013. szept. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!