Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hatásos vádlierősítő...

Milyen hatásos vádlierősítő gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
Hiába csinálok több fajta "pipiskedést"(kis terpeszben, kifele-befele fordított lábfejjel, egy lábon, lábujjheggyel magasított 'alapon', guggolásban) egyszerűen mintha mindig visszaugrana a 'semmibe', alig fejlődik. Le szoktam nyújtani is, de sehogy sem gyarapodik.Tudna valaki olyan vádlierősítő gyakorlat írni, amiket otthon is elvégezhetek és szemmel látható az eredménye??
2011. szept. 30. 16:11
1 2 3
 21/21 legion ***** válasza:
Fegyencedzés 2.kötet.Én már hónapok óta csinálom,a 3.lépésnél járok.Őszintén nem tudom,mennyire látszik,mert mellette aktívan futok,és sajna anno nem csináltam fényképet.Viszont jó hosszú ideig el lehetsz vele,ha van türelmed hozzá,és még azon is túl.És gondolom nőből vagy,vannak benne nagyon jó nyújtások,amik átmozgatnak,szintén javadra válnak.Próbáld ki!
2014. júl. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!