Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomásnál így kell (ene)...

Fekvenyomásnál így kell (ene) csinálni?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdésnél mark86 válaszát.

rúdba kéne nyomni 50x,20-ba 20x,40be 12x,50-be 8x és max-ba 6x

a kilók most lényegtelenek, de ha így lenyomok egy sort akkor a fekvenyomás része meg is van?


2011. nov. 5. 00:21
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ez bemelegítés lesz amit írt,a munkasorozatoknál nem kell ennyire magas ismétlésszám,

ebből ami megfelel munkasorozatnak az a 12 a 8 és a 6 ismétlés

azaz a mell edzésen ha ezt csinálod az edzésterveb az van hogy melledzés 3x 12-8-6

2011. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

vagy bocs rosszul írtam

melledzés:

-fekvenyomás 3x12-8-6

2011. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak a bemelegítés normál súllyal emlebetegűl sok lenne és nem nem elég Fekvenyomás nem elég mellre ami lehetsőged van mindent csinálni kell persze nem egy nap meg egy héten hanem jól leosztva egy hónapon belül a hetekre leosztva hogy milyen hét . Máshogy formál egy negatív egy pozitív máshogy formál az ha szélesen fogod a rudat vagy ha szűken (súlyok is mások ezáltal ) És még van a csigás összehúzástol kezdve összetolásik egy kezessel minden csak fejből nem vágom az összes nevét .
2011. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném hogy ez talán kicsit túlzás bemelegítésnek ,de bajod nem lesz belőle csak inkább szerintem egy részletes bemelegítés mindenhol , mert pl rosszúl csinálod a melt vagy bármit bárhol máshol meghuzódhatsz szóval inkább melegíts be mindent és akkor párat üressel mindíg a megfelelő gyakorlat előtt, hogy agyilag is felkészülj volt hogy én is csigás lehúzásnál (bicepsz ) félre néztem mert oda figyeltem valamire és a nyakam begörcsölt szóval ilyen hülyeségek miatt is lehetnek problémák szóval mindíg melegíts be az elején mindent jól , mert megéri .
2011. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!