Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan izomlázam van. Hogy...

Olyan izomlázam van. Hogy lehetne gyorsan elmulasztani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindíg mondják , hogy tornázzon rá az ember ,és valóban gyorsabban múlik az izomláz csak ugyebár a pihenő idő alatt fejlődsz szóval kérdéses , hogy nem dolgozol -e magad ellen . Amúgymeg nem nagy fájdalom az izomláz azért a legdurvább is sokkal kényelmesebb mint mondjuk picit megvágod magad szóval kilehet várni azt a max 4 napot szerintem .
2011. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bari Zoltán válasza:
Na gratulálok sok eszű ember társaimnak se kenőcs se torna egy hónapig ugyan is neked nem izom lázad van hanem a karkörzéseknél izom húzódásod van azért csak az egyik kéz fáj ha mind kettővel ugyan annyit dolgoztál mind kettőben lenne izom láz ha még erősebb is az egyik kezed a másiknál a meleg só aki ezt írta annak gratulálok ő ért hozzá az nekem is be vált ha netán tán túl meleg lenne a só tedd bele kispárna huzatba és csavard be egy vékonyabb törölközőbe és egy hónapig pihentesd segítek ha írsz E-mailt nekem mit hogyan én soha nem használtam sport kennöcsöt boxoltam régen és a karom vetekszik egy bady bildingessel peddig most már nem nyomom keményen ha elég nem ilyedek meg az árnyékomtól sem és kezdésnek bőven elég a súly amivel tornázó többit E-mailben mert a sok jó tanácsokat adó embereket nem akarom hogy fejlödjenek
2011. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Edz rá, majd forróvizes fürdő a kádban. (a só nem ajánlott mert kiszárítja a bőrt, a testápoló meg fölborítja a bőröd belső háztartását)

Nekem sokszor volt izom lázam, főleg a balett, a műkorcsolya, és a ritmikus gimnasztika miatt. :)

2011. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsokat, de már el is múlt! :)

Már tegnap gondolkodtam rajta, hogy elmenjek-e az edzőterembe, már akkor alig éreztem az izmaimat, de végül csak ma mentem el újra.

Volt izomláz a másik karomban is, de nem tudom, miért csak vagy fél nappal később jelentkezett, vagy akkor vettem észre, de abban enyhébb volt, ez tény.

Ma 20 karkörzést végeztem előre-hátra, meg emelgetéseket is többet, mint a múltkor. Nem tudom, most lesz-e izomlázam. Most olyan gyakorlatokat is végeztem, ami az alkaromat dolgoztatta meg, már most is érzem egy kicsit a hatását.

Na, meg pici hasizom, evezőgép is volt.

Guggolás súlyokkal.

Meg a szokásos kocogás-gyors gyaloglás váltakozva, ezzel kezdek mindig, most egy bő óra volt csak ez.

2011. nov. 9. 22:20
 15/17 A kérdező kommentje:

Végül nem vetettem be semmilyen technikát, fürdőkád nincs, csak sokat masszíroztam.

Ilyenkor ezek szerint jobb, ha nem edzünk rá, ugye?

2011. nov. 9. 22:22
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam ki a visszérkrémet sem. :D

Pedig nagyon gondolkodtam rajta.

2011. nov. 9. 22:28
 17/17 A kérdező kommentje:

21:14


De jó neked, én is úgy szerettem volna mindig is balettozni, korcsolyázni, meg RSG-zni! :)

2011. nov. 9. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!