Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket kezdjem el box vagy K3?

Melyiket kezdjem el box vagy K3?

Figyelt kérdés
Igen, TUDOM, hogy a K3 az versenyszabályzat, de van ilyen edzés is, direkt külön az ilyen versenyekre és MMA-ra készítenek fel. Köszi a válaszokat.
2011. nov. 7. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
K3.Mondják itt,h 'a rúgás fölösleges',megh 'bizonytalan a testsúlyod amikor rugsz'.Lóf*szt.Rúgás igenis fontos.Utcán meglepetést tudsz vele okozni,és sérülést,+ sokkal távolabbról támadhatsz,ringben meg pláne,h fontos.Ha tudsz normálisan rúgni,akk nem fognak tudni egykönnyen kibillenteni a testsúlyodból.
2011. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a magas rúgások az utcán nem sokat érnek.szerintem modern ving tsun mert az ökölvívással kevert kung fu.alacsony rúgások...ja és a box az is jó csak a rúgás az erősebb
2011. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A wing tzun-ra gondolsz? Mert ha jól tudom az írásmódok közötti különbség minimális eltérés is a stílusok között, van wing chun, wing tsun, és wing tzun, ha jól tudom utóbbi a frissebb, azt a rendszert Emin Boztepe dolgozta ki.
2011. nov. 12. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Wing Chun=Tradícionális Leung Ting-féle Wing Chun Kung Fu

Wing Tsun=Gagyi Máday féle 'kung fu' pénznyelő,semmire nem jó.De ott ahol én lakok,Wing Tsun Kung Fu van,és az Leung Ting-es,nem tom h akk mér nem Wing Chun.De ahol Wing Tsun-t oktatnak,nézd meg,ha oda van írva h Leung Ting-féle,akk az nem Máday-s.

Wing Tzun=Igen,Boztepe alapította Wing Tzun Kung Fu.Szerintem mind3 közül ez a legjobb,mert csak minimális különbség van eközött és a Wing Chun között,de itt a sparring az edzés szerves része,ez Leung Ting-féle edzéseken is megtalálható,csak kevesebb,a Máday-son pedig egyáltalán nem.Az,h állandóan kesztyűztök azért jó,mert naon gyors reflexeitek lesznek,és mive rengeteget gyakoroljátok a mozdulatokat élesben,ezért hatásosabbak is.

2011. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Modern Ving Tsun
2011. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!