Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki ez a mark86, hogy ekkora...

Ki ez a mark86, hogy ekkora arculattal rendelkezik (testépítés)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 21:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Várj, tippelek. Feltettél egy idióta kérdést, amire az alapismeretek elolvasásával választ találtál volna, erre márk leoltott. Nyertem?
2011. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem oltot le. Durván kissebbségi komplexusa lehet és tuti ezt akarja ellensúlyozni a dumáival.
2011. dec. 23. 21:39
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
a spanom, korrekt srác, és ez vélhetően ki is derülne, ha dobnál egy linket.
2011. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

GregX-et, TOMAtm-t, a néha h4x0rt miért nem veszed elő?

Ők is igen kedvesek a szellemi téren kevésbé fejlett egyedekkel. :)

2011. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

B*szki,egy anonim oldalon ez nem tök mind1.Valószínű,hogy nem egy tudatlan hülyegyerek,mert akkor nem lenne ilyen ismert ezen az oldalon.

Itt gyakorlatilag bárki ismert lehet,aki ért valamihez,van stílusa,és megmondja a magáét.De ehhez nem árt,ha valamely témában otthon vagyunk,és az ismert témánknak megfelelő rovatban "okoskodunk".

Az tény,hogy nem túl burkoltan,finoman mondja ki,amit gondol...de miért tenné?Ha úgy van kedvem,én is szoktam g*ci lenni.Jó,azért én próbálok általában normálisan válaszolni,de el se hinnéd,hogy néhány balf*sz hogy fel tudja b*szni az ember agyát.

Szóval most te ezt a kérdést miért tetted fel?Vagy irigy vagy,vagy pedig leoltott a srác...és mind2 a te hibád.

Ha egy ilyen oldalra jössz,és kérdést teszel fel,vállalnod kell,hogy kapsz majd hideget-meleget.

Ha meg ezt nem szeretnéd=>Google,azt keresgélj egyedül;)

Sok ember itt éli ki magát,és leosztja a kérdezőket...és?Mi ezzek a gond? Nem fontos-nem törődsz a véleményével,és kész...aki pl.csak laikusként olvasgat,azt tökre fel tudja dobni egy ilyen kis ironikus komment.Ha neked nem használ..lesz*rod,és pont.

Szóval nem mindig azt kéne keresni,kiben mi a rossz,mark-nak is van jó tulajdonsága(ha más nem,legalább a testépítéshez ért:DD)ennyiből kérdezhetnék rólad is,hogy mi a g*ciért kérdezgetsz mark86-ról,b*zi-e vagy?A te kérdésed is negatív,egyből rosszindulatú,és ezt k*rvára utálom...

2011. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

A karácsony már közel:

Szívünket feléleszti a Szeretettel. -

Hozzánk jön egy kedves érzés untalan:

Szeretni, csak Szeretni... minden más hasztalan...


A konyhában terjeng forró kalács illata,

Magával ragad a karácsonyest hangulata.

Tanít e ünnep, a szív jégcsapja elolvad:

Nem az ajándékért, Szereteted fontosabb.


Adj magadból: csak egy csöppnyit,

Meglátod, visszakapsz százszor annyit.

Áradjon szíved, mint bővizű folyam,

Egyre távolabb, mindjobban!


Ne feledd, mit másoktól kapsz: a Szeretet adja;

Mit szeretteidnek ajándékozol: a szív fogadja.

Itt van már a karácsony, itt van oly közel:

Megérinti szívünket, a magasba emel...



Na ezt kapd ki b.zikám! :DD


Szeretettel:


mark86


Békés Boldog Karácsonyt Kívánok minden kedves válaszolónak,és a nem fogyatékos (1%) kérdezőknek!


;)

2011. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
De most te télleg lelkisérült vagy ? Vagy miért vagy lekezelő meg ilyenek? Miért beszélsz csúnyán?
2011. dec. 23. 22:57
 8/29 dag ***** válasza:

mark 86 egy tök normális arc! Nekem rengetegszer segített, ugyan úgy acél is, clint is dirtiboy is! Vágják ezt a témát, az hogy nem nyalják ki a segged egy válasz adásnál az meg más téma wazeee! Na meg nem csoda hogy néha picit undokok, mikor egésznap a sok hülye kérdésre kell felelni pl: A tojástól bu..zi leszek?? ez is kész!

Én hálás vagyok mark86-nak sok jó tanácsot adott!

2011. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

mark86



Nem tartozok neked beszámolóval,semmi közöd a lelkemhez...stb,de az ünnepekre való tekintettel válaszolok.

Azért vagyok ilyen,mert ezzel a stílussal egyrészt tökéletesen ki lehet szűrni a funkcionális analfabétákat: ha berakok egy normális válaszba 1-2 csúnya kifejezést és a kérdező nem látja a lényeget,mondanivalót,akkor esélytelen...úgy általában az életben esélytelen,és nem érdemel nagyobb terjedelmű választ,esetleg további magyarázkodást.

Másrészt meg: én a hétköznapjaimban is így beszélek. Ha valami sz@r akkor az,ha valaki b.zi az b.zi. Attól hogy kakit,vagy meleget mondok,még sz@r és b.zi marad.

Egyébként nincs nagy "arculatom",nem vagyok testépítő,ha valami nem tetszik moderáltasd vagy ahogy írták,ne vedd figyelembe.

Lelkisérült kategória meg az ilyen kérdés feltevőjénél állhat fenn!


U.i.:lehet,hogy csak egy gyökér 14 éves kamaszlány vagyok inkognitóban,egy szavamat se hidd el!

2011. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

mark86


ma 23:00


Ilyenkor sz@r,hogy fogalmam sincs ki vagy! Köszi szépen és további sok sikert az élet minden területén!

2011. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!