Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki ez a mark86, hogy ekkora...

Ki ez a mark86, hogy ekkora arculattal rendelkezik (testépítés)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 21:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
ááá nee Dzsí, ez fájdalmasan jó volt :D
2011. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

G'sback

Én csak azt akartam mondani,hogy ti sem vagytok különbek sokszor.és láttam már nem egy válaszodat,ami csak beszólogatás volt,de értelmesen nem tudtál hozzászólni a kérdéshez.persze ez nekem nem baj,a bunkó image a te hasznodra válik,hiszen a haverok elismerően röhögnek a "poénjaidon".

2011. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
az a vicc, hogy ez a nyilvánvaló "oltás" sem talál, mert aki érti az ilyen kommenteknél az iróniát (ami teljesen helyénvaló) az levágja hogy mekkora suttyó kérdés is valójában. pl. egy "befáslizva paprikaszósszal akarok súlyzózni, fogyhatok a karomból?" kategóriájú szösszenetre fölösleges értelmes választ írni, mert úgyis agyhalott a kérdező. ergó vagy sikerül egy átütős kritikát írni, és tudatosul benne, hogy mekkora barom, és talán kigyógyul, vagy legkésőbb a következő évben remélhetőleg már elkapják és elzárják a társadalomtól. ennyit G's kötekedő válaszairól, szerintem.
2011. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Voltak irónikus válaszai is.
2011. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Haverjaim nem röhögnek semmin, nem is érdekel ;) Idióta kérdésre minek válaszolni normálisan? Normális kérdésre normális választ adok.
2011. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Rezk0o ***** válasza:
Valakit érdekel eladó tüzife?
2011. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na igen, épp most veszekszem vele :D.Beképzelt és nagyon primitív, képtelen normális stílusban írni. Ő sem agyra gyúr, az biztos.
2012. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

mark86


Szó sincs vitáról,csak te,meg a kis barátod idegeskedtek..

Érv nem jött egy sem. Oktalan kis birkák.

2012. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Érv?:) Te sztem nem tudod, mit jelent a szó.lol. Leírtam,h miért vagy primitív, és hogy mi a bajom. Milyen érvet akarsz még, te zseni ?:).Sztem ne erőltesd ezt megmondóemberes beszólogatós játékot, mert csak bohócot csinálsz magadból. Tudod, ész nélkül nehéz okoskodni, főleg ha vki olyan idegbeteg, mint te :D.
2012. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!