Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik mozgás a legideálisabb...

Melyik mozgás a legideálisabb a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Táplálkozásban már áttértem teljes mértékben az egészséges táplálkozásra, de az egészséges életmódhoz a mozgás is dukál. Sajnos vidéken lakok, sportolási lehetőség nincs, így olyan ötleteket várok, amikkel elég jól megmozgathatom magam, akár itthon is. A futás és a biciklizés pont a vidéki élet miatt rossz ötlet, ugyanis minden utcában különféle kutyákkal akad össze az ember... tudtok valamit javasolni?
2009. máj. 20. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Erőltetett séta, esetleg kirándulás - nincs a közelben hegy? Ha nem megy a futás és a biciklizés, akkor marad a szobabicikli, futópad, lépcsőzőgép sajnos!
2009. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy valóban, ha vam hegy a közeledben,mert a "hegymászás" az egyik legjobb sport :) ! Gyors séta, de legalább egy órán keresztül. Ugrálókötelezés, de ez is min.egy óra alatt, mindjárt keresek neked egy linket tegnap találtam.
2009. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Megtaláltam a linket:


[link]


Szerintem nagyon hasznos dolgokat ír le. Remélem te is hasznát veszed.

2009. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó, erre nincs hegy, elég szerencsétlen vagyok :D. Viszont az ugrálókötél jó ötlet, van udvarunk, tehát ott ugrálhatok ezerrel. Nem is értem, miért nem jutott eszembe! Köszönöm =) S a linket is, érdekes dolgokat olvastam!
2009. máj. 20. 20:57
 5/6 anonim válasza:
Esetleg torna? Kis zenés ugribugri?vagy egyéb aerobik jellegű mozgás?
2009. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kickboxolok itthon, zsákom még nincs, szóval csak a levegővel harcolok. Ez az egy itthoni mozgás, ami mellett kitartok. Ilyen aerobik, és más tornákat nem birok rendszerességgel űzni, gyorsan megunom őket. Most már az ugrálókötéllel is jól vagyok, ez és a kickbox csak megteszi a hatását =)
2009. máj. 24. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!