Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 évesen késő elkezdni...

24 évesen késő elkezdni valamilyen harcművészetet, küzdősportot?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta rendszeresen kondizok, két éve fegyencedzés+meztelen harcos, rendszeresen futok is. Most szeretnék váltani, késő újba kezdeni? Igazából nem akarok versenyezni, csak önvédelem, de nem versenyszerűen. Mit ajánlotok?
2012. jan. 12. 11:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egyikükkel sem verekedtem még, nem mondom hogy biztosan jó, de nem írnak nagy hülyeségeket. bár én nem azt az oldalt olvastam, amit ide linkeltem, hanem küldenek nekem rendszeresen írást.

de megoszthatnád, min nevettél, jelenleg rám is férne egy kicsi.

2012. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még hány választ kell írnom,h mindenki megértse???KÜZDŐSPORTOK,HARCMŰVÉSZETEKET SOHA NEM KÉSŐ ELKEZDENI.
2012. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Aczél: Hogy min röhögtem? Nézd meg, amit linkeltél. Ez a krisnás csávó nagyon jó! Kíváncsi lennék, vajon melyik japán ninjutsu mesternél tanult. Meg ez az 1000-szer hallott sablon szöveg, amit nyom: "nem az ellenfelet, hanem önmagunkat győzzük le"; "a ninjutsuban nincsenek szabályok". Óh! A bemutató videón a látszattámadások, erőtlen védekezések. Ahogy a csávó nem üt, hanem odanyújtja a kezét aztán otthagyja, hogy "mester, tekergesd a karomat, amíg hasra nem esek előtted". :D:D
2012. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

jaa. hát linkelhetek én is szart. nem ezt ajánlom, csak most ez jutott :D

én csak odáig jutottam hogy a ninjutsuban nincsenek szabályok, nem néztem videókat arról mit csinálnak valójában. na majd mindjárt röhögök én is.

2012. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Aczél a kungfus link tetszetős volna,azonban a sok taoista dolog böki a szemem...Én alapvetően küzdeni szeretnék tanulni ,nem világnézetet,ott pedig úgy tűnik együtt megy a2...
2012. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a fa.szt megy együtt. ez csak egy lehetőség, ha a világról is többet akarsz tudni, nem muszáj ideológiákat tanulnod.

viszont a Wlacsil Zoltánnal nem küzdünk, főleg mostanában, tehát erre marad a küzdősport. vagy persze ha edzőtársakkal tudsz sparringolni, az a másik. mi ezt jelenleg edzésen kívül csináljuk, edzésen a technika megtanulása megy.

2012. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!