Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Káros-e ez a tömegnövelő?

Káros-e ez a tömegnövelő?

Figyelt kérdés
[link] Az a helyzet hogy 15 éves vagyok és 4 hónapja kondizok. ÉS arra lennék kiváncsi hogy ez a tömegnövelő lehet-e káros nekem? Mármint vese+máj-baj/impotencia/rák előfordulhat-e?

2012. jan. 17. 16:53
1 2 3 4
 11/38 dirtboy ***** válasza:
én is olvastam amit írt de szerintem nem gondolta komolyan csak szarkazmusnak írta.
2012. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Emberek én mégjobban összezavarodtam :/ :D mindegy ezután akkor abbahagyom és csinálom natúrba ;)
2012. jan. 21. 16:45
 13/38 anonim ***** válasza:

ne haragudj.


BAz+, ezt úgy írtad, mintha eddig nem naturálban toltad volna, hanem koxoltál volna össze-vissza!

2012. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 dirtboy ***** válasza:

ihatod nyugodtan,amit én is írtam hogy ne vidd túlzásba mert a tömegnövelők tartalmaznak általában cukrot,szőlőcukrot amitől elvileg nem lesz semmi bajod de ha valaki egész nap tömegnövelőt iszogat a sok cukor meg árthat neki.

másfajta káros hatás nincs,ennyit kell betartani és kész,ugyan az mintha venne anyukád egy szatyor bolti cukrot aztán mondaná hogy ne fald fel egy nap alatt.

ugyan az van a tömegnövelőnél is, a cukor miatt nem szabad korlátlan menyiségben fogyasztani.

2012. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyik tömegnövelő káros. Az akaratgyenge gyurmagyurkák használnak ilyet, akiknek büdös az edzés, és azt várják hogy a varázserejű tömegnövelőtől majd izmoktól széthasadóan ébrednek.


mark86 pedig egy hihetetlen ostoba troll, azzal nincs tisztában, miből épül fel egy izom,de azért jön ide kaffogni...ment is neki csípőből a mínusz.

2012. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell hanyagolnod, itt össze-vissza beszélnek minden hülyeséget! Dehogy is káros! olvass egy kicsit utána a dolgoknak!
2012. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Azért 15 évesen ne porokon meg szintetikus trutymón éljen már...na.
2012. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

a tömegnövelők = fehérje (koncentrátum) + szénhidrát (cukrok).

ebben hol a kár, vagy miért akarat gyenge aki nem bír még fél kiló rizseshúst letolni, hanem inkább megiszik 1-2 turmix formájában ennyi tápanyagot?

2012. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Mert először meg kell tanulni normálisan étkezni, utána jöhetnek ezek a cuccok! Az étkezést nem lehet kiváltani müzliszeletekkel, meg turmixszal!
2012. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

mark86


Zoltánka,privátban lehet kifejteni a véleményedet,jelezni a nemtetszésedet (írtam),arcoskodni,ostobázni pedig élőben,egyeztetés után.


Kérdező: a tömegnövelő nem káros,de nem is növel izmot,nem izomnövesztő szer. Vili?

2012. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!