Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Káros-e ez a tömegnövelő?

Káros-e ez a tömegnövelő?

Figyelt kérdés
[link] Az a helyzet hogy 15 éves vagyok és 4 hónapja kondizok. ÉS arra lennék kiváncsi hogy ez a tömegnövelő lehet-e káros nekem? Mármint vese+máj-baj/impotencia/rák előfordulhat-e?

2012. jan. 17. 16:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Megkaptam az üzenetet, márkocska, töröltem is visszakézből. A nyolcadikos szintű nyálfolyós kaffogásból már kinőttem egy ideje...

Felőlem te tolhatod a sok szintetikus trutymót, mindenkinek nagy szívességet tennél ha beledöglenél,de legalább másokat ne akarj már rábeszélni hogy szedják csak...nyomorék.

2012. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nem értem milyen szintetikus trutymóról beszélsz, tisztába sem vagy a dolgokkal! Az egy dolog hogy vannak natural emberek, és akik kiegészítőkhöz nyúlnak(meg vannak koxosok de az egy másvilág, na az tényleg szintetikus!)

Szerintem a tápkieg. nem elítélendő dolog, tényleg sokat dob a latban, de persze az egész mit sem ér a kemény kitartó edzés nélkül!

2012. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

mark86


Zoltánka ülj le,egyes!

Kérdező:szedjed nyugodtan.

Csak néhány agyoniskolázott kis majom áll azon a szinten,hogy elhiszi egy bevizsgált termékről,amit boltban lehet kapni mindenféle figyelmeztetés nélkül, hogy halálos méreg. Ezeket a butaállatokat nem lehet meggyőzni (és nem is kell),az ellenkezőjéről.


Zottyolínó,ha ilyen nagy a szád kereshetnél egy kis pénzt.

Veszel egy dobozzal,betolod,elmész kivizsgálásra és ha valami nincs rendben milliókat kereshetsz...meg sem kell jelenned a tárgyaláson,a fogyasztóvédelem csak nyomatja a zsebedbe a lóvét amit az adott cégről lehúznak.

Nem nőttél te ki semmiből,még csak most nősz bele...csak a pici agyacskád van lemaradva.

2012. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

mark86


Mészy,a kiegészítőkkel még naturál vagy ám,hiszen csak kaját viszel be por/tabletta/kapszula formájában.

2012. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Én naturálon a teljesen tiszta edzést értem, normális kajával+kemény edzéssel!
2012. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Na, mark, végre egy jó ötlet! Ez tényleg nem rossz...rajtam nem múlik a dolog :)
2012. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

mark86


Hajrá!

2012. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
6%

OFF: Az ilyen nagypofájú, "fehérje+szénhidráton" nevelkedett, munkát még nem látott, elkényeztetett, begyepesedett, tömegnövelős izomagyakat legszivesebben úgy állcsúcson pattintanám, hogy egyből megtudnák, hol a helyük. Nyugodtan írj nekem is privátot, Márk, nem valószínű, hogy fogok válaszolni, legfeljebb kinevetlek, hogy még mindig kisiskolás szinten jár a fehérjékből felépített agyad.

Istenem, lassan már több az idióta testépítő, mint a bunkó focista.

2012. jan. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Utolsó: a te tested mi a szar.ból épül fel? esetleg különb vagy mint mások, és neked nem kell fehérje.. ezzel csatlakozhatsz a balf.asz magadhoz hasonlókhoz..

viszont ne pattogtasd normális emberek állát te hulladék, itt vagyok én, velem keménykedjél, Márk olyan békés forma, tudod. kerüli az erőszakot. én is, de én még tanuló vagyok ebben. elvben teljesen belefér hogy 1-1 erőszakos idiótát kibelezzek, utána sokkal könnyebb lesz továbbra is nyugodtnak maradni.

úgyhogy a stílusból egy kicsit vissza, nem kell egyetérteni, de legalább erőltesd már meg annyira magad, hogy ha pötyögsz valamit erre a szenny oldalra, akkor valami érvelés is legyen már mögötte, mert így elég agyhalott dolog vagdalkozni a semmibe. ráadásul ha idézném a mondatodat a fehérjés szénhidrátos témáról, hamar rájönnél milyen baromságot írtál, de lehet te azon a szinten vagy, hogy ennyit tudsz emberi test/táplálkozás témában. akkor meg tanuljál kicsit és ne ezen az oldalon lógj, mert még a fogyókúra topikból valaki belerángat egy 90 napos diétába :D

2012. jan. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

mark86


:DD

Ez már legalja..

2012. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!