Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés (Vitargo) help Az...

Testépítés (Vitargo) help Az aminostar Vitargoja is ugyanolyan jó mint a Sciteces? Mert fele annyi és kétszer több van benne. Vagy nem olyan jó?

Figyelt kérdés

www.bodybuildingbolt.hu/termek.php?azon=212

shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3478


2012. jan. 22. 10:34
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
jó,a vitargo az vitargo
2012. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aminostart sokan lenézik, én szeretem nekem beváltak a termékeik.
2012. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
se az aminostarnak se a scitecnek nincs vitargoja, a vitargo egy levédett márkanév
2012. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Dzsí :D


Kérdező, egy szénhidrátról beszélsz.. biztos rohadt sok különbség van az egyszerű cukrok, és az összetettebb rokonaik között, de a vércukrodnak azt hiszem még a vitargó sem jó. zab jó mert rostos, edzés utáninak meg a ... nem jut eszembe. pi.csába. amit Amerikában is használnak, valami waxi, ha így ismerős.

2012. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Waxy Maize? az szar és drága :)
2012. jan. 22. 11:36
 6/15 anonim ***** válasza:
a vitargo is ugyanúgy keményítőből van, mint a waxy maize, csak jelenleg árpa keményítőből csinálják, de kb ugyan az a kettő, csak a vitargo márkanévvel levédve, waxy maize amúgy jóval olcsóbb és nem sz@r, kivéve shop.builderesek szerint, de ők máshoz is ennyit értenek, jól is néznek ki
2012. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jól van kérdező, előítéletek és hozzáértés (hiánya) megvan. mondjuk én sem vagyok profi a témában, ezt próbáltam éreztetni az írásomon, csak én speciel néztem már vércukorszint emelkedés grafikont maxy waze (waxy :D) hatására, és sokkal kedvezőbb volt mint a cukroké. vitartgóét nem tudom, nem is leszólom csak drága.
2012. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom de amit nézegettem Waxy Maize-t az elég drágák és sok helyen olvastam hogy nem jók (nem magamtól mondtam hogy szar). És mindenhol azt olvasom hogy aki teheti Vitargo-t vegyen!
2012. jan. 22. 13:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Hol van az a mindenhol?
2012. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
g'sback , ha nem vitargot , akkor mit tegyen az edzés utáni turmixjába , szénhidrát utánpótlásnak?
2012. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!