Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebből mi lesz fél év múlva?

Ebből mi lesz fél év múlva?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok és elkezdtem a testépítést szeretném kikérni a profibbaknak a véleményét, először is pár szó magamról: 62kg vagyok 182cm magas vagyok, egy fontos dolog, hogy nem hízok, el az edzőm azt mondta egyek minél több fehérjét, meg ehetek nagyon sokat, mert nem hízok el. ilyen az alkatom. heti 5-ször járok el másfél-2 órát. hétfőn lábra, kedden vállra, szerdán hátra, csütörtökön mellre, pénteken karra edzek. ja és mindegyik után egy kis hasazás van. na most ha sokat eszek viszont nem szedek fehérje port akkor kb fél év múlva mennyi fog ebből látszani? vagy 2 hónap múlva? és fehérje porral mennyi? képeket is linkeljetek légyszíves! köszönöm!

2012. jan. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

ez

[link]

csak mert képet is kértél

2012. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal kezdeném, hogy ha most kezdted el, akkor Neked még 2-3 hónapig 3 napos teljes testes edzést kellene csinálnod és utána áttérni osztottra, de akkor sem 5 naposra, mivel nehezen hízol, hanem csak 4 naposra, hogy maradjon pihenő napod is. A pihenő napokon fogsz fejlődni, ne ugorj egyből fejest egy 5 napos edzésbe. 2 hónap alatt pár kilót fel fogsz tudni szedni, kicsit látszani fog, de senki nem tudja megjósolni, hogy mennyire.
2012. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez leszel

[link]

2012. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok közületek hányan fojtatták az edzést mostanáig.
2021. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!