Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adnátok kondizáshoz tanácsokat?

Adnátok kondizáshoz tanácsokat?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy termet, ahol elkezdeném a sportot, ugyanis beszeretnék iktatni jóval több mozgást az életembe, erősebb akarok lenni.Nem utolsó sorban jobban kinézni. Heti háromszori edzést vállalnék, hétfői, szerdai, pénteki napokon 1,5, néha 2 órát.

Mindenféleképpen híznom kéne, mert most 64,6 kg 183 cm vagyok. Nehezen hízok, sokat meg nem tudok kajálni, mert egyszerűen nem megy le. Tömegnövelő kell gondolom ide egy megfelelő kaja mellé. (főként fehérje)

Karra szeretnék főként rámenni, de ezzel arányosan a többi testtájra is. 26-os bicepszet 40-re akarom végső stádiumba felvinni, de 32-35 közé első neki futásnak. Kockás has, széles váll kéne még, lábra olyannyira nem kell gyúrnom szerintem, mert elég nagy vádlim van, de biztos elkél oda is...

Kíváncsi lennék, hogy az edzések száma, időtartama megfelelő-e? Tápanyag milyen kéne? (body-n nem igazán jöttem rá erre a kalkulátorra, miképpen kell használni)

35-ös kar meg a többi rész mennyi idő után alakul ki kb? (tudom idő kérdése meg kitartó munkáé, de azért hajt a kíváncsiság) Edzést napokra, hogy bontanátok le?


Köszönöm a segítségeteket!


2012. jan. 28. 19:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Igazad volt, egyszeri étkezésként vettem, naponta háromszor eszek és többet, mint ahogy vettem. Protein kb 20-30g s 50g szénhidrát hiányzik. Ettől több semmiképpen nem.

Egy nap megeszek félkiló lipót kenyeret, nem tudom, mért nincs ennek semmilyen látszata.

2012. jan. 29. 10:40
 12/22 dirtboy ***** válasza:

na ez már mindjárt más adat

nem kell neked tömegnövelő

edzés után iszol egy nagyadag tejsavót hogy meg legyen benne a 30g protein meg iszol hozzá 50g dextrózt.

ezzel meg is van a hiányzó mennyiség.

2012. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Tömegnövekedés várható így? (mennyi idő alatt kezd el duzzadni az ember? )

Most 65kg vagyok, évek óta nem mozdulok el erről a bűvös számról. :D

10kg kéne minimum, mert a magasságomhoz képest teljesen megfelelő.

2012. jan. 29. 10:48
 14/22 dirtboy ***** válasza:

tegnap 20:18

4.

2012. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Milyen tejsavót és dextrózt ajánlasz?

Eddig 100% Whey Isolate-ot néztem. 1 kanál 24g proteint tartalmaz. Szőlőcukor Auchan-os jó vagy azt is Biotech-be vegyek?

2012. jan. 29. 12:41
 16/22 dirtboy ***** válasza:

bio ban nem kapsz szőlőcukrot csak a drága carboxet.

a shopbuilderreől tudsz rendelni dextrózt,2kiló 1100ft.

tiszta tejsavó izolátumra felesleges költened azt hagyd meg a profiknak.

vagy izolátum-koncentrátum keveréket vagy koncentrátumot használj, az bőven elég lesz.

most nem tudok tejsavót ajánlani,amiket nézem állítólag már nincs,most megint csak a scitec nem a koncentrátumát tudom ajánlani.

ebben a kiszerelésben ezen az oldalon jó árban van.

[link]


az 5kiló pedig még kedvezőbb áron van.

2012. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Oké, megpróbálom ezt beszerezni remélem sikerrel járok.

Kajálok rendesen, maximum eszek valamivel többet és mellé hányszor igyak ilyen turmixot? (edzés után csak vagy mindennap egyszer?)

2012. jan. 29. 15:04
 18/22 dirtboy ***** válasza:

aj te gyerek,hányszor kell le írni mire való a táplálélKIEGÉSZÍTŐ.

annyit kell inni hogy meg legyen a szükséges mennyiség.

azt írtad hogy 30g hiányzik tehát más fél adagot megiszol edzés után és már más időbe nem kell tápkieget innod mert meg is van a protein menyiséged a szilád kajával együtt.

dextrózt pedig csak edzés után idd.

2012. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Rendben, értettem, hogy egyszer kell innom csak azzal nem voltam tisztában, pihenőnapokon kell-e fogyasztani, mivel napi szükségletet nézve hiány van. Ezek szerint nem kell.
2012. jan. 29. 15:15
 20/22 dirtboy ***** válasza:
pihenő napos is meg kell lenni a menyiségnek,akkor több szilád kaját fogyasztasz és nem kell innod tápkieget.
2012. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!