Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adnátok kondizáshoz tanácsokat?

Adnátok kondizáshoz tanácsokat?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy termet, ahol elkezdeném a sportot, ugyanis beszeretnék iktatni jóval több mozgást az életembe, erősebb akarok lenni.Nem utolsó sorban jobban kinézni. Heti háromszori edzést vállalnék, hétfői, szerdai, pénteki napokon 1,5, néha 2 órát.

Mindenféleképpen híznom kéne, mert most 64,6 kg 183 cm vagyok. Nehezen hízok, sokat meg nem tudok kajálni, mert egyszerűen nem megy le. Tömegnövelő kell gondolom ide egy megfelelő kaja mellé. (főként fehérje)

Karra szeretnék főként rámenni, de ezzel arányosan a többi testtájra is. 26-os bicepszet 40-re akarom végső stádiumba felvinni, de 32-35 közé első neki futásnak. Kockás has, széles váll kéne még, lábra olyannyira nem kell gyúrnom szerintem, mert elég nagy vádlim van, de biztos elkél oda is...

Kíváncsi lennék, hogy az edzések száma, időtartama megfelelő-e? Tápanyag milyen kéne? (body-n nem igazán jöttem rá erre a kalkulátorra, miképpen kell használni)

35-ös kar meg a többi rész mennyi idő után alakul ki kb? (tudom idő kérdése meg kitartó munkáé, de azért hajt a kíváncsiság) Edzést napokra, hogy bontanátok le?


Köszönöm a segítségeteket!


2012. jan. 28. 19:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Remélem összejönnek a dolgok! :)

Jövő hét után kezdem el a kondizást, két terem közt filózok még.

Mióta űzöd ezt a sportot? Mennyit fejlődtél azóta?


Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségedet!

2012. jan. 29. 15:35
 22/22 dirtboy ***** válasza:

már egy ideje nem adok ki magamról infókat itt a gyakorin,pár éve csinálom egyébként.


nincs mit,ha valami van még akkor írj.

2012. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!