Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez az előítélet?...

Miért van ez az előítélet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hét éve kondizom, abból utolsó 3 évet saját súllyal. Mellette thai-bokszolok. Úszok, futok. Soha nem szedtem még táp. Kieget sem. Egy átlag ember szemébe én "kigyúrt" vagyok. Rendszerint megkapom a koxos, felpumpált, műizom, kiszúrom leereszt szavakat. Miért van ez?
2012. jan. 28. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Irigység és hozzá nem értés kombinációja.
2012. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert szembesíted őket azzal hogy plöttyedt, elpuhult emberek, és nem tetszenek saját maguknak sem. Ezt pedig így kompenzálják. Én is kapom másfél év után, halkan meg szoktam jegyezni hogy ha ennyi munkát fektetnél bele akkor te is így néznél ki, mindig bejön. Bár elég csúnyán szoktak nézni. :D
2012. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én meg azt nem értem,hogy miért izgat ki mit mond?

befolyásol bármiben is a véleményük?

ha magával az oltogatással van bajod az meg már nem sport kérdés.

a legjobbakat.

2012. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert amit csinálsz nem hétköznapi. Még az is túlzás lenne, ha azt mondanák, hogy 100 átlag emberből 1 csinálja azt és úgy , mint ahogy te.

Az egy dolog, hogy valaki sportolgat. Az meg egy másik, hogy sportol, de az, hogy ilyen rendszeresen és nagy széleskörűen már egy teljesen más tészta.

Más megvilágításból pedig; manapság igen csak komoly ellentétek feszülnek a "mi az ideális" témában... Szóval engem már évek óta le akarnak beszélni az edzésről, mert már rég sok és hogy fogok kinézni ha egyszer abbahagyom, meg már így is senki sem hiszi el ,hogy van valami sütni valóm, stb, sőt a mamám szerint értágulatot fogok kapni és belehalok, de ez van. :D Így érzem jól magam és az értágulat erős túlzás, szerintem. A koxos jelzőt meg szintén viselnem kell az őserőm miatt.. Szóval üdv a klubban.

2012. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


"kiszúrom leereszt" :D

Megmondanám nekik, hogy "én mindennap szúrok bele cuccot, még sosem eresztett le vagy durrant ki" :D

Le kell szarni őket, maradjanak csak a hülye kis világukban.

2012. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kiszúrod - leereszt :D

nekem nem szólnak be. de ha izmos lennék sem tennék. tudják, hogy ha én szúrnám meg őket, hát hogy s mint eresztenének azt lesza.rom, de kivéreznének mint disznó vágáskor.

2012. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első kettővel egyetértek.aki lusta,az irigykedik.nekem mondta egy teltebb hölgy,amikor diétával lefogytam,hogy irigykedik rám.mondtam neki félig viccesen,hogy nem irigykedni kell,hanem tenni érte.szó nélkül elment,mintha meg sem hallotta volna:)

Aki meg kicsit izmosabb az átlagnál,az biztos,hogy koksszal érte el,ez egy megnyugtató válasz annak,aki lusta,mondván,hogy "a másiknak sincs több akaratereje mint nekem,csak beszedte a tablettáit,így én is tudnék izmos lenni,nem a lustaságomon múlik"

2012. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!