Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek, fogyjak?

Hogyan edzek, fogyjak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, kb 180cm magas és 105KG(magyarul kövér).

De szeretnék edzeni erősíteni és ezzel együtt fogyni, de

nem tudom hogyan kezdjek hozzá.


2012. febr. 8. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gondolom rám célzol az aerob edzés ajánlásokkal Dániel.

Hidd el, mind a két módszer jó szálkásításnál, az 50 perces aerob is és a rövidebb idejű intervallum kardió. Már nem egyszer szálkásítottam aerobbal és mindig sikeres volt és a testépítők többsége ezt használja még mindig, Ez nem avul el, minthogy a súlyzós edzés sem.

Az más kérdés, hogy intervallummal is hatásos, de ettől még nem kell izomagyúzni, mert valaki máshogy gondolja és máshogy tapasztalja ki a dolgokat. El kellene fogadni mások véleményét is, többféle útja lehet a sikernek. Peace.:)

2012. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Montez, dehogy, eszemben sem voltál, amikor írtam, amit írtam! Semmi szükség nem volt rá, hogy magadra vedd!

Izomagyún természetesen nem az olyan tapasztalt testépítőket értem, mint te. Te tudod, hogy hol van a helye az aerob edzésnek, és sikerrel használod fel szálkásításnál, de kevesen vannak így. Leginkább azokra a "gyúrósokra" utaltam, akiknek valójában közük sincs az edzéselmélethez, csak felduzzasztják magukat "ami belefér" bicepszezéssel, fekve nyomással és fehérje+szénhidrát+kreatin adagolással.

A tudásukat eredményesen felhasználókat kivétel nélkül tisztelem, kár támadásként felfogni, amit írtam.

2012. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak előtted én írtam az aerobot het 3-szor és azt hittem, hogy rám célzol. Akkor sorry:)
2012. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 *Glissade* ***** válasza:

Kedves kérdező!


Akkor úgy nézz ki, hogy a személyi edző leszavazva:)

Hiszek nekik, mert nekem nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban...:)

2012. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!