Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot/harcművész...

Milyen küzdősportot/harcművészetet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

A következő stílusok érdekelnének: MMA, BJJ, Jujutsu, Thai Box, Box, Jeet kune do.


Az volna a kérésem, hogy olyan válaszoljon, aki jár valamelyikre, illetve ismeri az ottani edzéseket.

Szóval egy olyan helyet keresek, ahol kemény edzés van, rengeteg küzdelemmel, technikázással.


2012. febr. 24. 09:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Krav maga vagy aikido, ez a kettő hasonlít is egymásra. Az mma is elterjedt és nem is rossz.
2012. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
thai box
2012. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az MMA, BJJ Thai Box, Box küzdősportok, ezekben sok a küzdelem. Az BJJ-ben elég sok technika van, az MMA meg majdhogynem Thai Box-al és Box-al kevert BJJ.

A Jeet Kune Do és a Jujitsu nagyon technikás (főként az utóbbi) ugyanakkor nincs benn annyi küzdés, mert ez inkább önvédelemre megy r, nem a ringszerű küzdelemre.

Az edzés viszonylag mindenhol kemény, egyik sportág sem arról híres, hogy simogatnák benne a másikat. Az hogy mennyire van erőnlét stb. az edzőtől függ. Talán ezek közül a Thai Box az, ahol a "legkeményebb" edzés folyik, mert ott aztán jól szét vernek. Na meg a boxban is, kapsz ütéseket rendesen.

Na hát kb ezek a szempontok, ezek alapján próbáld megtalálni a neked tetsző aranyközéputat.

2012. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de az volt a kérdés, hogy konkrét helyet, edzőt tudtok e ajánlani? Olyan írjon, aki jár az adott edzőhöz és tudja, hogy sok a sparringolás és kemény az edzés.
2012. febr. 24. 15:01
 5/11 lee12 ***** válasza:
10%
és észlény hogy adjak tanácsot ha nem tudom hol laksz?
2012. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kicsit kúltúráltabban, ha kérhetném okos barátom, nem kell verbálfight. Egyébként oka volt, hogy nem írtam hol lakom. Első körben csak érdekel, hogy hol van jó edzés. Majd én abból eldöntöm mi érdekel engem.

(Ha nagyon érdekel, azért nem írtam várost, mert sok opció van hogy hova költözzek kollégiumba, és egy jó edzés is erősen nyomna a latba.)

2012. febr. 24. 21:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Esetleg még wing chun is érdekelne, ha létezik olyan hely, ahol sok a küzdő rész. Más: Jeet kune do-t mennyire oktatják jól Mo-n? Mert elvileg nagyon kevés edző van, és nem tudom van e itt olyan az oldalon, aki jár valamelyik edzőhöz.
2012. febr. 24. 21:14
 8/11 A kérdező kommentje:

Off: Szerintem ezt itt fejezd be. Én nem sértegettelek téged, te se csináld, mert csak saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, főleg mivel én nem fogom felvenni egy ilyen agresszív senki sértegetéseit. Azt meg engedd meg, hogy eldöntsem, hogy teszek fel egy kérdést.

Nem a megélhetés miatt kérdeztem, egyszerűen érdekel bármilyen lehetőség, akár a jövőre való tekintettel is.


On: Ha esetleg tudtok edzőt, címet mondani, azt továbbra is megköszönném.

2012. febr. 25. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia,


inosantokali.hu-n nézz körül, a JKD érdekel.

Thai Box-nál A-terem.

BJJ-nél akár Max, akár Sztraka Misiék vonala érdekes lehet, mindketten nagyon jó oktatók.

Jiujitsu-ból sok terem van, meg kell nézni, milyen az edző.

2012. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem SERTÉSNYAKÚ lesz a te embered. Az edzésein kőkemény bunyó és technika van. Múltkor lejött az edzésre a Full Contact bajnok , hogy na majd ő megmutatja ki a kemény legény . SERTÉSNYAKÚ a Taichi Neck Choke Defense nevű technikával törte el a bajnok kezét . Ha jössz , az edzés után kapsz egy nagy tál spenótot . Ez benne van a tagdíjban , ami egy buszjegy ára !
2012. ápr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!