Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8. os fiú vagyok, nyári...

8. os fiú vagyok, nyári szünet kezdetével elszeretnék kezdeni hmb-t és creatin monohydrat. -ot szedni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Természetesen nem magamtól találtam ki a párosítást, hanem oldalon olvastam interneten. Mit gondoltok erről? Káros lehet-e az izomzatomra vagy/és az egészségemre?

Egyébként nem kezdő vagyok,nem szedtem még semmit ugyan de szerek nélkül is elég jó izomtömeget építettem magamnak rövid idő alatt,de az az igazság,hogy többet szeretnék ennél elérni és állítólag szerek segítségével lehet csak sokkal több izmot építeni..

Itt olvastam a kombinációt: [link]


2012. febr. 24. 18:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És mi az a kox?Hallod feltudom venni veled a kapcsolatot valahol?Mert szerintem itt nem a legtökéletesebb minden kérdésem le irkálni..
2012. febr. 24. 21:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Most telóról írok, majd vasárnap este írj privátot, de én nem vagyok nagy kox szakértő és nem is javaslom.
2012. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
rendben,vasárnap este írok köszi mindent.
2012. febr. 24. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!