Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez normális? 13/l

Ez normális? 13/l

Figyelt kérdés

158cm magas 55kg súlyú vagyok.

Sportolok: Szertorna, Futás, Lovaglás, Biciklizés, Fogathajtás, ill. a testnevelés órák aktív részvevője vagyok.

Napi 1200-1500Kcal viszek be kb.

nem iszok üdítőt csak vizet!

nem ettem kb. 5-6 éve gyors étteremben, csak itthoni kajákat eszek (mindent mi termesztünk)

heti 6 edzésem van.

hétfő-szer

kedd-lovaglás/hajtás, futás, bicikli

szerda-szer

csütörtök-ua. mint kedd

péntek-szer,nép tánc

szombat-amihez épp kedvem van

vasárnap-pihenő.

Nyártól akarok járni kondi terembe.

És mielőtt bárki mondaná, hogy milyen szemetek a szüleim, hogy ezt mind csináltatják velem, elmondom hogy mindet önszántamból csinálom és ők is mondják hogy vissza vehetnék, de nem akarok!

És a tanulás rovására sem megy mert 4,7 az átlagom =)


Csak én csinálom ezt? :)


2012. márc. 8. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minek fényezed magad? most nem rosszból, de én 8 éve boxolok, válogatottként gimnáziumba járok és a 4-es átlagom nekem is megvan, kicsit úgyérzem nekem nehezebb mint neked, mert én még versenyekre is járok, és közel az érettségi is, mégsem írok ki ilyen bugyuta kérdéseket.
2012. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak te csinálod:)

Kevesen lovagolnak, futnak, bicikliznek, néptáncolnak, szertornáznak egy héten, és termesztenek otthon kaját.:)

2012. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó ez, csináld csak tovább, legalább értelmesen töltöd el az időd, és szebb alakod is lesz később, mint a többi szemétzabálónak. csak aztán ne szállj el :)
2012. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez mért önfényezés? :O
2012. márc. 9. 13:14
 5/7 anonim válasza:

azért önfényezés, mert semmi értelme a kérdésednek. b*szki, jólesik, hát csináld.

egyébként én is sokat sportolok, mellette művsuliba járok zene és képzőművész szakra, és 4 körüli átlagom van gimiben. mindezt azért csinálom, mert nekem jó, és szarok mindenki másra hogy mit csinál és mit nem. az a normális, ha jól érzed magad.

2012. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs..ha te ezt így gondolod.. nekem nem tűnt annak.. ;))
2012. márc. 9. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ügyi vagy, nem tom, hogy csinálod, hogy közben még tanulni is tudsz. MEnnyi időt szánsz egy nap EGY fajta sportra? :)
2012. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!