Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Clenbuterol és Danabol kúrát...

Clenbuterol és Danabol kúrát szeretnék. Kérdés, hogy jó választás e? clenbuterol az segít a zsírégetésbe próbáltam már diéta mellé hatásos volt, és a danabol pedig erőt add de vizesedni nem akarok nagyon persze.

Figyelt kérdés
Fehérje megvan MyoFusion, étrendem is rendbe van. De nem versenyre készülök persze. 6éve edzek kérem csak olyan írjon aki szedte már vagy ért hozzá. Az, hogy Ne szed stb. májra milyen hatással van nem érdekel ne is írjanak azok lehetőleg.
2012. márc. 11. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hasonló karakterű fehérjék, szóval igazi különbség nincs köztük. Nekem a myprotein nagyon bevált, egy 5kg-os elmegy egy hónpban, olcsóbban is kijövök és több fehérjét viszek be. Debreceni Viktorral kapcsolatban: az oldalán írta h nála nincs kék danabol, naposim, görög deca, mert ezeket hamisítják, de máshol ZSolt néven hirdette magát, ott volt ezek közül minden. Eredeti deca szerintem sose volt nála, tesztoszteron volt benne tuti. De nem kell aggódni, hamarosan egy új néven, egy új oldallal elő fog kerülni, csak sok embert átvert. A stanzol-ja methyltestosterone volt, olcsó pancsolt szarok, amik ugyan hatottak de mindig az olcsóbb hatóanyagokat tartalmazta.
2012. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Zöld Dana volt. Nem tudom itt mindenkinek jó volt akit tudok. Passz...


Myprotein jobb lenne mint a MyoFusion?

Nézem kevesebb a fehérje benne meg MF.be több a vitamin is ami még van benne. De tény hogy árba majdnem a fele 5KG-nál.

2012. márc. 12. 21:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy a zöld dana nem jó, stack-be nekem is volt többször is, de a danában olcsó hatóanyag van, nem éri meg hamasítani, a clenbuterol is eredeti valószínűleg, vagyis az van benne aminek lenni kell, én a szuris cuccokról beszéltem, boldenon, trenbolone, stb., ezekből nehéz eredetit szerezni, amit viktortól veszel is hat, de nem az van benne. A mutant whey egész jól visszatölt, árba sem vészes: [link]
2012. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen de ebbe is kevesebb a protein és a vitaminok.

Akkor még mindig nyerő a MyoFusion :)

2012. márc. 13. 15:07
 15/15 A kérdező kommentje:
ment privi
2012. márc. 13. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!