Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem kondi teremben...

Elkezdtem kondi teremben edzeni. De nem akarok táplálék kiegészítőt venni! Valamilyen házilag barkácsolt shakel helyettesíthető?

Figyelt kérdés

Gondolom írják majd ,hogy az étkezés a legfontosabb.Az étkezésem se tökéletes nem tudok (nincs időm) mindennap húst készíteni és enni... így nem ártana a táplálék kiegészítő de nem akarok venni mert volt rossz tapasztalatom vele.De valamit nem ártana kitalálni ,hogy a fejlődésen rendesen mennyen ,amúgy heti 3x kezdtem el most járni.

Minden választ szívesen fogadok és nyomom rá a pluszt!!!

18F/70 kg/183 cm


2012. márc. 26. 18:53
1 2 3 4 5
 11/49 dirtboy ***** válasza:

ki kéne deríteni hogy mire vagy érzékeny,attól hogy vettél egy tömegnövelőt nem biztos hogy az okozta és nem biztos hogyha protein és dextróz menne akkor is elő jönne ilyen.

van aki a niacinra is érzékeny de rengetegen nem.

akik érzékenyek rá azoknak sem lesz bajuk,elmúlik és kész,nem lesz semmilyen maradandó károsodás semmi ilyesmi.

csinálj tejsavóval egy próba adagot és meglátod hogy lesz e megint kiütés.

2012. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 dirtboy ***** válasza:

/mint egy átlagos ember úgy étkezem./

na ez a baj

úgy eszel mint egy átlagos ember de olyan izomzatot akarsz építeni és fenntartani mint egy koránt sem átlagos embernek van.

ez nem fog menni.

2012. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

"akik érzékenyek rá azoknak sem lesz bajuk,elmúlik és kész,nem lesz semmilyen maradandó károsodás semmi ilyesmi.

csinálj tejsavóval egy próba adagot és meglátod hogy lesz e megint kiütés."


csalánkiütésem lett tőle és hosszú hónapokba telt mire elmúlt(közbe előjöttek és maguktól eltüntek erre kellett szednem allergia elleni gyógyszert amíg el nem múlt...) így érthető mért vigyázok ezekkel.

2012. márc. 26. 20:06
 14/49 anonim ***** válasza:

Egyél sokat egész nap, és arra figyelj ne legyen zsíros amit eszel. A reggeli zabpehely legyen vagy valami más nagy szénhidrát tartalmú pehely.

Én edzés után 4db sült tojásfehlrjét szoktam enni, mellé pedig szőlőcukrot.

lesz, látszata, csak kitartás kell

2012. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 dirtboy ***** válasza:

és mit mndott a doki hogy melyik anyag okozta a kiütést.

valamit mondania kellet mert ha nem mondott semmit akkor az csak ráfogta a tápkiegre.

mivel a tömegnövelő kaja por formában ezért elég hihetetlen hogy ettől bajod lett de a szilád kajában lévő tápanyagoktól meg nincs.

szóval mit mondott mire vagy érzékeny,melyik anyagra?

2012. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Na meg az allergiagyógyszert sem csak találomra adják. A dokinak ráadásul asszem kötelessége is megmondani, mi bajod, úgy hívják, diagnózis.
2012. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 dirtboy ***** válasza:

ma 20:09


az kevés lesz edzés után.

1 egész tojásban van 5,5-6g fehérje.és ez úgy oszlik el hogy a sárgájában több van mint a fehérje részében.

te csak a fehérje részét eszed /végül is jól teszed/ viszont ez azt jelenti hogy max 4x3g fehérjét viszel be ami összesen 12g fehérje.

ez pedig nagyon kevés.

2012. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem derült ki mitől volt csak semmi más nem változott a környezetembe ezért a bőrgyógyász csak erre tudott gondolni de 2is SZTKba meg 1 magán rendelőben is.

De ebben a Real Massban rengetegféle dolog van...

Most nem merek venni egy másik hangzatos nevü táplálék kiegészítőt mert lehet,hogy bejön de ha nem megint jól rábaszok:S

2012. márc. 26. 20:45
 19/49 A kérdező kommentje:
És az egészségemet nem szeretném károsítani,mert az edzés is arról szól,hogy sportolok egészségesebben éljek na akkor ez elég szembe menne vele.
2012. márc. 26. 20:46
 20/49 A kérdező kommentje:
De én nem akarok ilyen 100kilós vadállat lenni ,de egy plusz 10 kiló jól jönne és sportosabb alkat.
2012. márc. 26. 21:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!