Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem kondi teremben...

Elkezdtem kondi teremben edzeni. De nem akarok táplálék kiegészítőt venni! Valamilyen házilag barkácsolt shakel helyettesíthető?

Figyelt kérdés

Gondolom írják majd ,hogy az étkezés a legfontosabb.Az étkezésem se tökéletes nem tudok (nincs időm) mindennap húst készíteni és enni... így nem ártana a táplálék kiegészítő de nem akarok venni mert volt rossz tapasztalatom vele.De valamit nem ártana kitalálni ,hogy a fejlődésen rendesen mennyen ,amúgy heti 3x kezdtem el most járni.

Minden választ szívesen fogadok és nyomom rá a pluszt!!!

18F/70 kg/183 cm


2012. márc. 26. 18:53
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ez van kisebb kiszerelésben,hogy kipróbálhassam?

2012. márc. 28. 12:58
 42/49 A kérdező kommentje:
Oké látom van, ez is szimpatikus mert ahogy látom olyan dolgok vannak benne amit amúgy is fogyasztók csak nem ilyen koncentráltan.
2012. márc. 28. 13:01
 43/49 N0rbi04 ***** válasza:
Általában van ezekből a fehérjékből ilyen egy adag/zacsi kiszerelés kb. 300 Ft. Így nyugodtan ki tudod próbálni őket nagyobb beruházás nélkül.
2012. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:

Szia. Van egy cucc ami nekem bevált, és mindíg ezt iszom edés után, bár nekem étrendem és kiegem is rendben van... A hozzávalókat beledobod egy turmixgépbe, és összenyomod....

10 dkg túró, 3 tojás, 5 db szőlőcukor, 15 g tejpor( A boltokban a kávéknál találod, nem completa kell hanem tejpor.) fél liter tej, 1 teáskanál kakaópor, 1-2 evőkanál méz, 5 dióbél. Nem kell megijedni az összetevőktől nincsen rossz íze. (hogyha még éhes is vagy nem árt ha edzés után eszel egy kis tejberizst a ch miatt.

2012. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 dirtboy ***** válasza:

/10 dkg túró, 3 tojás, 5 db szőlőcukor, 15 g tejpor( A boltokban a kávéknál találod, nem completa kell hanem tejpor.) fél liter tej, 1 teáskanál kakaópor, 1-2 evőkanál méz, 5 dióbél/


hát ez kész, agyam eldobom

2012. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon komoly:D és ezekből az összetevőkből biztos mindennap lesz itthon és ezt a 26féle cuccot majd turmixolgatom félóráig:DDDD
2012. ápr. 9. 15:51
 47/49 anonim válasza:
Mert mit gondolsz majd 1 dologból fogsz fehérjét nyerni? Ha ez a lényeg akkor egyél meg minden nap 35 dkg sajtot és le van tudva:) csak ennek az ára is húzós...
2012. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Tej, méz, szőlőcukor, zsemlemorzsa, tojás. Ez jó kis házi shakel :D
2013. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Nem jó kis shake, hanem egy nagy kupac sz@r.

Nézzük csak:Nyers tojást sosem egyél, mert:

1. Szalmonellás is lehetsz,

2. Nyersen nem szívódik fel a fele sem a szervezetben, nem hasznosul.

3. Vitaminhiányt is okoz, mivel a nyers tojásban lévő avidin enzim megköti a biotint (H-vitamin).


A tej meg eleve kuka, mivel pont nek kell a tejcukor és tejzsír.

Ne gondolja senki, hogy attól bármit is javul egy kaja tápanyagtartalma és izomépítéshez alkalmasabb lesz, ha leturmixoljuk. Nem lesz! Attól még nem lesz belőle varázsital, csodaizomnövelőcucc. És drágábban is jössz ki vele, mint egy olcsóbb tejsavóproteinnel.

Szóval nem kell otthon tápkieg nélkül bármiből turmixot barkácsolni, azzal nem lesz jobb, hanem együnk edzés után főtt vagy sült tojás pl rizzsel, vagy pl halat rizzsel.

2013. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!