Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők tudok még fejlődni?

Testépítők tudok még fejlődni?

Figyelt kérdés
durván 3éve edzem,abból 1év az intenziv edzés(előtte amolyan tingli tangli volt de lejártam rendszeresen,csak nem fektettem rá nagy hangsúlyt)57kiló voltam,most vagyok 75(naturálba nyomtam csak)karom 29-30 volt most 40,mellem 92 volt most 114.Nos nem tudom hogy ezek jó eredmények-e vagy hogy kevés-e ennyi idő alatt,csak elkezdtem gondolkodnia koxoláson még tudnék fejlődi anélkül is szerintetek?karba egy 45-46ost legalabb szeretnék,mellbe meg egy 130:S ez menne anélkül még vagy már nem?
2012. máj. 2. 20:49
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

tudsz még fejlődni,egyébként nem egy rossz fejlődésnek tűnik.

koxot hanyagold,sőt később is hanyagold ha nem akarsz versenyeken indulni.

2012. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó étrenddel tudsz még fejlődni.
2012. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogyne menne! Minek kokszolnál? Ha nem akarsz versenyezni, akkor teljesen felesleges ilyesmivel foglalkoznod! Amikor úgy érzed, hogy nem fejlődsz, próbálj ki egy számodra teljesen új edzésmódszert. Rengeteg van és azért vannak kitalálva, hogy folyamatosan meg lehessen lepni a testet és ezzel fejlődésre ösztönözni!
2012. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
amikre vágysz az naturálban kox nélkül is teljes mértékben elérhetőek! Szóval hanyagold a koxot és vegyél helyette egy jó kis fehérjét!
2012. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ütős, bika étrend, megreformált edzésterv.

Maaaaaajd 15 év múlva mondhatod azt, hogy nem tudsz fejlődni naturálban.

2012. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
miért például mikor kéne tehát valamelyikőtők írta hogy az"álmaim"még naturálban is elérhetők,tehát mi lenne az ami már nem mekkora kar mondjuk?:D
2012. máj. 2. 21:02
 7/15 anonim ***** válasza:
karban olyan 46on felül szálkásan az már tényleg komoly aki azt meg tudja csinálni
2012. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45 simán elérhető
2012. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ahhoz viszont olyan étrend, annyi kiegészítő, és olyan elhivatottság kéne, ami egy normál dolgozó ember számára szinte lehetetlen.

Mert oké elhivatottság meg van. De közben elég sok zavaró dolog ott van: munka, család, ezmegaz. Azért nem csak abból áll az élet, hogy terembe menjél.

Ha multimilliomos vagy kérdező akkor bocs :P

2012. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg némi genetika is kell hozzá.:)
2012. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!