Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők tudok még fejlődni?

Testépítők tudok még fejlődni?

Figyelt kérdés
durván 3éve edzem,abból 1év az intenziv edzés(előtte amolyan tingli tangli volt de lejártam rendszeresen,csak nem fektettem rá nagy hangsúlyt)57kiló voltam,most vagyok 75(naturálba nyomtam csak)karom 29-30 volt most 40,mellem 92 volt most 114.Nos nem tudom hogy ezek jó eredmények-e vagy hogy kevés-e ennyi idő alatt,csak elkezdtem gondolkodnia koxoláson még tudnék fejlődi anélkül is szerintetek?karba egy 45-46ost legalabb szeretnék,mellbe meg egy 130:S ez menne anélkül még vagy már nem?
2012. máj. 2. 20:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ó az jó van szerintem hálistennek:D hát igen utolso előőti igaza van.amúgy ha mindent normálisan csinálnék akkor karra mennyi az 1 centi mennyi idő,csak mert mostmár 1hónapja álldogálok azon a 40en,de közbe nagyobbnak tűnik csak a centi nem azt mutatja:D:D:D
2012. máj. 2. 21:46
 12/15 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a centikkel mer bele fogsz bolondulni nekem volt olyan 44cm körül beállt és majdnem egy évig nem is tudtam növekedésre bírni de szerencsére sikerült ez a sport a kitartásról és az akaratról szól és nem a szteroidokról!!
2012. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
lassan tényleg kezdek belebolondulni:D perzse arról szól de ha nem megy fel semmit azért elkenődik az ember.Végülis ha mennek fel a centik ez az eredményességed visszajelzése
2012. máj. 2. 21:55
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet még fejlődni soxor változtass edzéstervet és egyél változatosan jönnek majd az eredmények !!
2012. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Változó, hogy ki mekkora eredményt tud elérni naturálban. Függ a genetikájától, táplálkozástól, edzéstől, meg sokminden mástól is.

A leírtak alapján ez egy jó eredmény, hagyd a koxot, hacsak tényleg nincsenek versenyzői ambícióid.

A táplálékkiegészítőkkel jobban jársz továbbra is, na meg a jó étrneddel. Edtéstervet is váltgathatod, legyen változatos, ne csak a megszokott 3-4 gyakorlat minden izomcsoportra.

2012. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!