Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit a fehérjéből?

Mennyit a fehérjéből?

Figyelt kérdés
Scitec nutrition 100% wheyproteint kaptam. Minden nap edzek ( persze más és más izomcsoportot). 74-5 kg vagyok 174 cm kb és napi 3x1 mérőkanállal fogyasztanám a fehérjét. Ez így jó ? Előre is köszönöm a segítséget!

2012. máj. 7. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az durván olyan 30-35g fehérje ami edzés után jó lesz , de ez nem csodaszer ez nem fog neked fejlődést hozni , ha csak nincs egy nagyon alaposan kidolgozott tömegnövelő étrended(2-2.5g/testsúly kg fehérje és 5-6g/testsúly kg szénhidrát) valamint egy jól összeállított edzésterved ami az első 2 hónapban teljes testes edzést(átmozgató edzést) tartalmaz majd 2 hónap múlva heti 3-4 alkalomra bontott osztott edzést. Ha az étrend megvan akkor már van mit kiegészíteni az ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐVEL és úgy jó is lesz. Itt vannak minta étrendek: [link] valamint edzéstervek : [link] ....:)
2012. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75x2g=150g tiszta fehérjére van szükséged. Ezek a készítmények valójában nem 100%-osak, hanem (80-90)% közötti fehérjetartalmúak. Vegyünk 80-at, tehát 100 g porban 80 g tiszta fehérje van. Pontosan mérd, hogy miből mennyit eszel, és igyekezz a napi fehérjebeviteled minél nagyobb részét szilárd kajából fedezni, a többit fedezd porból! Mérd le egyszer pontosan, hány g egy mérőkanál, utána ahhoz viszonyíthatsz!
2012. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.kommentelő: nem vagyok a konditermek bajnoka, csak saját testsúllyal edzek, én ebben hiszek, mára megy az egykezes fekvő, egy lábas guggolás stb. Köszi a tippet. Az étrendnek hasznát veszem.

2. Köszönöm a választ, meg fogom mérni. :)

2012. máj. 7. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
A scitec 100% wp csak 73%-os.
2012. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

100% wheyproteint talán a legjobb , igyál 2 kanállal

4 edzés hetente elég

2012. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!