Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Palacsintatésztát lehet csak...

Palacsintatésztát lehet csak tojás fehérjéből?

Figyelt kérdés

Szeretném minnél diétásabbra csinálni ezért Norbis szénhidrátcsökkentett lisztel, szódavízzel és édesítővel csinálnám,csak a tojás sárgája hibádzik :) Ha csak fehérjével csinálom az nagyon rossz lesz?

Vacsira megehetek ebből 1-2 db-ot + 100g sovány túrót?

Vagy inkább vacsira még ennyi szénhidrátot se egyek?


2011. jún. 20. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A tojássárgája nem hízlal, viszont fontos tápanyagok vannak benne. Nem értem, valaki kitalálta ezt a baromságot, a többiek meg ész nélkül követik.

Nézd: a palacsinta így is, úgy is hízlal, ha normálisan készítik (liszt, cukor). Ha meg ezt-azt nem teszel bele, akkor egy fűrészporízű vacakot kapsz, amit meg sem érdemes enni.


2 palacsintától (normálistól!) semmi bajod nem lesz, ha nem zabáltad tele magad napközben. Számítsd be a napi kalóriába, és ennyi. És próbáld máskor ebédre enni. Most meg egészségedre.

2011. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na,közbe csak megcsináltam most :)

Teljesen korrekt lett! :D

10g sima liszt,10g Norbis liszt,szódavíz,1 tojásfehérje,édesítőszer. Ebből lett 2,5 palacsinta.

2011. jún. 20. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

1 tojás ide vagy oda...én is figyelek arra hogy mit eszek, de tojást azt nyugodt szívvel még vacsorára is mivel ha nem viszi túlzásba valaki akkor egészséges és diétás.

amúgy vacsorára pont hogy szénhidrátot nem kéne enni, a tojás az mehetne...

2011. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!