Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Animal Pak-ról vélemények?...

Animal Pak-ról vélemények? (kicsit bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok jót hallok az Animal Pak-ról, jó néhányan dícsérik, ezért csak kíváncsiságból is szeretném kipróbálni, bár kíváncsi lennék mások véleményére.

Megéri beruházni rá, vagy csak nagy rekláma van?

Aki esetleg próbálta, vélemények, tapasztalatok?

Ami még fontos, hogy 17 éves vagyok, 2 éve végzek intenzív súlyzós edzést, pontos étrend mellett, de nem tudom, lehet-e az Animalt 18 év alatt, nincs-e káros hatása?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. máj. 12. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
megpróbálom nyugodtan, ez egy vitamin, nézd meg mi van benne, és miből mennyi, most így fejből tudom hogy van benne 1g C, 2g ca,persze 2 zacskóban, ízületvédőt aminosavakat és no fokozót is tartalmaz ha jól tudom, NINCS káros hatása 18 év alatt se, az étrended meg tuti nincs rendben :)) amúgy meg ehez a kérdéshez tök felesleges volt leírnod hogy mióta edzesz és a többit is
2012. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő választ.

Ui.: Így ismeretlenül miből feltételezed pl. hogy nincs rendbe a kaja? :)

2012. máj. 12. 18:39
 3/6 kakao01 ***** válasza:
egyébként meg kit érdekel h rendben van e a kaja? Ennek alapnak kéne lennie és az hogy most beírod hogy nincs rendben a kajája büszke lehetsz magara mert jól megmondtad neki a tutit. Egyébként meg toljad befele a vitamint. :)
2012. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nem kötekedni akartam vele, de a kérdezők 99%-ának nincs rendben a kajája mr. k*rva okos
2012. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo te is eleg Okos lehetsz!

Ha a kajaja nincs rendbe es nem tud 100 ezer forintot kajara kolteni gondolom (amit te is gondolhattal volna)azert taplalek kiegiszokhoz vedemedig...

Milyen megalapitas mar az hogy nincs rendbe a kajad....

ezt mar 1000szer hallotam nagy okosoktol eppenhogy

Animal Steak.....

Inkabb kulon ajanlanam az osszetevoket,Es hozza generatort

2012. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bbuilding ***** válasza:

Itt találsz bővebb infókat az animal pakról:


[link]

2012. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!