Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy is van ez Fegyenc edzés?

Hogy is van ez Fegyenc edzés?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy ha már ott tartok a fegyencedzésben hogy egykezes fekvő akkor az megy úgy mellre mint a sima kétkezes fekvő vagy az egykezes mellé csináljam a kétkezeset is a húzóckodással úgyan így?

2012. máj. 18. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, az egykezes változat is megy mellre, sokkal jobban, mint a kétkezes. Ugyanígy a húzódzkodásnál. Amint elérted az egykezes technikákat, nem kell már a kétkezesekkel vesződnöd.
2012. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké és az egykezes húzóckodás úgy megy hátra mint a kétkezes szélesfogású?
2012. máj. 19. 06:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha már tudod az egykezest akkor már nincs amiért a kétkezessel vesződj, ez sokkal jobban megdolgozza az izmaidat.
2012. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 harcász ***** válasza:

Kérdező!

A fekvőtámaszban és a húzódzkodásban elérted a mesterlépést?

Mert ha igen, akkor lenne egy pár kérdésem majd, ha lehetséges?!

2012. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A fekvőtámaszban igen a húzóckodásban nem? De miért?
2012. máj. 20. 15:31
 6/9 harcász ***** válasza:

Akkor a következőkre szeretném, ha választ adnál:

- mikor kezdted, mennyi idő kellett, hogy eljuss a m.lépésig?

- ez idő alatt mennyit vastagodtál izomba, és mennyit híztál?

- az első lépéssel kezdted-e, és milyen időközönként mentél a köv. lépésre?

- milyen sűrűn edzettél, volt-e kihagyásod?

- végül a legfontosabb: milyen szinten voltál, és mennyi erőt adott ahhoz képest a f.e.?

Ja, és kevered-e valami mással (pl. kettlebel, M. H., stb..)


Válaszodat előre is köszönöm!

2012. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én egy évig 4 napos osztott edzéstervet csináltam de meguntam mert semmi értelme 3 hete kezdtem el a fegyenc edzést a fekvő azért megy mer 80kg ki tudtam nyomni de a többibe átlagos vagyok ja és szoktam beletenni a fegyencedzésbe egykis súlyzós gyakorlatot és minden másnap 6km futás. Kérdezz ha valami nem tiszta,,,
2012. máj. 21. 17:10
 8/9 harcász ***** válasza:

Köszi.

Végül is most megleptél ezzel a válasszal.

A könyv nagyon nagy erőnövekedést "ígér" ezzel a módszerrel. Na most akkor ezek szerint Te egy évi kondi edzéssel elérted a fekvőtámaszban a mesterlépést!?

És azt hogy érted, hogy a 4 napos osztott edzéspr. nem ért semmit? Mármint tömegre nem? Mert úgy néz ki hogy erőre mégis ért valamit...

Az a helyzet, hogy olyan embert keresek, aki kizárólag fegyencedzést csinál mióta kijött a könyv, mert igazából tudni szeretném, hogy tényleg nyújtja-e azt, amit ír!

Én most vágtam bele, és érdekelne, hogy mire számítsak erőnövekedést illetően, mert más dologban igen erőteljesen a könyv elfogult és csúsztat (pl. Hogyan kell edzeni, ha az életed múlik rajta? -Egykezes fekvő.) Szerintem inkább 20 év küzdősport / harcművészet. Úgy értem, hogy egy olyan ember, aki mondjuk 10 évig versenyzett muay thai-ban, annak nem hiszem, hogy gondot okozna egy egy kézzel húzódzkodó szálkásabb embert lenullázni. Szóval az erőnövekedés a börtönben nem minden, azért írtam a "csúsztatást".

De ettől függetlenül érdekelne, ha valaki viszonylag régóta csinálja, milyen erőt ért el vele...

2012. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ez engem is:D
2012. máj. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!