Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kitől kérhetnék ingyen tanácso...

Kitől kérhetnék ingyen tanácsokat, hogy lefogyjak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok. 165cm magas és 98kg:(

Sohasem voltam sovány, de az utóbbi időben nem tudom miért rengeteg kilót felszedtem. Májustól szeptemberig pontosan 17kg-t. És azóta ugyan már nem ilyen ütemben, de folyamatosan csak hízok...

2éve van párkapcsolatom, nagyon boldog vagyok vele és nem szeretném elveszíteni, de félek, hogy az a +több mint 20kg hízás megismerkedésünk óta közénk állhat. Ő bizonygatja, hogy nem így van, de mégis csinos lányok képeit nézegeti. Próbáltam fogyókúrázni, de úgy érzem egyedül nem megy. Tudom, hogy kemény munka, kitartás és rövid idő alatt nem fog menni, de úgy érzem, hogy szükségem van egy szakemberre aki mindenben támogat. Nagyon csalódott vagyok, ha a tükörbe nézek, mert jövőre szalagavató és mindenki csinos lesz én meg egy nagy mamlasz... előre is köszönöm a válaszokat


2012. febr. 1. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

[link]


írj ha valami nem világos.

2012. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából nem nagyon fogtam fel, hogy ebből nekem mik lennének fontosak, hogy lefogyjak :$
2012. febr. 1. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

étkezésről ír, edzésről ír.

más meg nem kell a fogyáshoz.

2012. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szabó Péter Ferec válasza:

Kedves Érdeklődő!

Bizony fontos dolog az alakunk, és az is jó, hogy magad akarsz a szerinted ideális tartományban maradni. A hosszútávú eredményhez tényleg kevés fogyókúrás recept létezik. Ajánlatom éppen ezért olyan diéta, melyet szervezeted megszokhat és idővel természetes táplálkozási szokássá válhat, ahol nem érzed az éhséget és egészséges kúrát is tarthatsz folyamatosan! Fogyókúra napi öt étkezéssel, egy Doktornő előadása alapján. Ezek mellett persze a mozgás is fontos és ehetsz még olyan természetes gyógynövénykivonatokat, melyek tisztítanak (ez is segíti az anyagcserét, így a fogyást is), melyek tartalmaznak minden fontos tápanyagot, így kevesebbet ehetsz, és olyanok is, melyek elveszik az éhségedet. Ha érdekel privátban szívesen elküldöm és segítek a konkrét kérdéseidben is!

Sok sikert hozzá!

2012. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Napi 5étkezés, egészségesen kiegyensúlyozottan. Igen ez a diéta alapja, nagyon jól írják előttem. Csak az iromány többi részének van olyan szaga mintha el akarna adni valamit. :D

A body.builder.hu-ról minden vonatkozik rád, van az alapismereteknek 4része, egyik sem túl hosszú és sokmindent elmond ami a fogyáshoz kell. Ha oda beregisztrálsz le lehet tölteni ingyenesen egy könyvet (sárga kapszula) az edző válaszol rovatból. Komolyan minden benne van, konkrét étrend is és az összes fontos alapösszefüggés amit ha megértesz magadtól is tudni fogod mit hogyan kell csinálnod. Jobbat nem tudok javasolni, tudnék oldalakat írni a helyes táplálkozásról , néha szoktam is, de a könyv jobb.

2012. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!