Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt formába...

Egy hónap alatt formába lendülhetek?

Figyelt kérdés

Mi a suliba még most hajtunk,de 11-től semmit nem fogunk csinálni,ezért 11-én vagy 9-én szeretném kezdeni az egészet...(azért egy hónap alatt,mert megyek táborba,ahol sok az ismerős) na szóval leírok pár lehetőséget és megírnátok légyszi,hogy szerintetek melyik lenne a legjobb?esetleg valami más...


1.Spartacus edzés 2 naponta+futás 2naponta(felváltva futás és spartacus....azt olvastam nőknek is jó,csak kisebb súllyal..)

2.Minden nap futás/biciklizés 2x+has,vádli,comb,kar erősítő gyakorlatok(egyelőre efelé hajlok,mert ezt valószínűbb hogy meg tom csinálni...)

3.egyéb(légyszi ha ez,akkor írjatok tippeket)


egyébként a cél 5-7kg leadása,közben lapos hasat varázsolni és feszesebb bőrt....


15/L



2012. máj. 28. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

a táborba, ha sok az ismerős, akkor azt is tudják, hogy dagi vagy...

amúgy, ha a suli miatt nem tudsz edzeni, akkor veszett fejsze, te az a lusta embertípus vagy, aki sosem fog formába lendülni, mert mindig talál valami kifogást.


Bocsi a kicsit nyers megfogalmazásért. Egyél egy csokit gyorsan, attól majd jobban leszel...

2012. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát képzeld csak el,hogy szoktam futni heti 2x csak most vizsgák vannak....plusz táncolok is hetente 2x....néha haspréseket csinálok és egyéb ezt a területet érintő gyakorlatokat,kitöréseket,guggolásokat is csinálok néha és szeptember óta suli mellett lement 7kg....úgy h nem hajtottam magam túl...akkor se voltam dagi,akkor duci voltam,és most már inkább csak a hasammal van gondom,de mivel helyi fogyás nincs...a combom is mehet lejjebb,nem bánnám...na szal a kérdést nem is válaszoltad meg,mindezt bunkó hangvételben úgyhogy kösz a semmit tényleg...-.-
2012. máj. 29. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:

(ja és amúgy -mielőtt belekötnél hogy ha ennyi le tud menni és még akarom h menjen le-,igen,duci voltam,mostmár olyan normális,csak jobban érezném magam úgy...nemtom mit szólogatsz be mikor fogalmad sincs mi a helyzet...)



értelmes válaszokat szívesen fogadom:D

2012. máj. 29. 18:59
 4/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem a 2. ikat csináld,de sikerre akkor számíthatsz ha az étkezés is megfelelő hozzá. Kevés szénhidrát,több fehérje és többször kis adagokban egyél!
2012. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. jún. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!