Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák (cigányok) miért nem...

A romák (cigányok) miért nem használják ki az erejüket a sport területén?

Figyelt kérdés

elképesztően erősek és ügyesek.

sokan atlétikai tekintetben rendkívüli tulajdonságokkal bírnak. küzdősportok területén pedig talán a legijesztőbbek: én jártam thai boxolni és ju-jitsu-ra volt egy roma ismerősöm akit elhívtam magammal. 170 cm-es olyan 84 kg jó izmos fizikumú alkatilag mintha az endomorfot és a mezomorf alkatokat kevernénk. egyszóval erősnek tűnt és mg annál is erősebb volt

mondjuk hogy mindenféle tápkieg nélkül éhgyomorral a teremben túltett a nála 20-25 kg-al nehezebb embereken. nem ő az első romasrác akinél ezt látom. életkora 18-19 év volt. Nos mikor elkezdett kesztyűzni valakivel nem csak hogy elképesztő fizikai fölényben volt. anna kellenére hogy soka na teremben iszonyú nagydarab erős fizikumú férfiak. hanem a technikákat mintha az agyába plámtálták volna a tehetsége észvesztő. az za igazság hogy mind a konditeremben mind az edzéseken gyakorta látok ilyen srácokat akiknek 95%-a biztosan roma származású hogy milyen típusú roma azt nem tudom ( mert ugye több féle van)És sosem értem hogy ezt miért nm próbálják kamatoztatni. sokan az edzéseket abbahaggyák mert unalmasnak nevezik. a küzdősportokról annyit hogy néha mennek néha nem. miért nincs ennyi eszük???!!



2012. jún. 8. 13:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
72%

Lusták. Meg javarészt azért járnak le ilyen edzésekre, hogy aztán az utcán a náluk gyengébbeket még hatékonyabban kirabolják. Nem a sport szeretete miatt.

Én harcművészetre járok, és szerencsére még ott egyel se találkoztam. A cigányok meg inkább bokszra, vagy thai bokszra járnak.

2012. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Akiket én ismerek primitívek hozzá, de nem hinném, h olyan magas lenne a számuk, inkább az, h agresszívabbak, mint más népek.

A jellem meg itt is rohadt sokat számít.

Van egy-két kocsmai verekedős ismerősöm, hiába nem tanultak küzdősportot, ütőképesek meg bátrak, fejben nagyon ott vannak.

2012. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

ahhoz képest ez elég primitív volt.

akiről én ismertem pl. egy tisztességes roma aki középiskolában tanul. És nagyon rendes srác és nem ért senkinek nagyon nyomós ok nélkül. Sajnos igen láttam én is a romák közt undorító férgeket. nem is egyszer meg is gyűlt a bajom néhánnyal de akkor sem vehetek egy kalap alá minden romát. helytelen és ostoba dolog pláne hogy vannaK roma barátaim NAGYON JÓ EMBEREK és ezzel őket is lenézném. azt meg semmikép sem akarom.

2012. jún. 8. 13:52
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
mert inkább a könnyebb (és rosszabb) utat választják. Amúgy általánosban nekem is volt olyan osztálytársam aki fizikálisan jóval erősebb volt mindenkinél, csodálkoztam is hogy hogyan pedig nem is gyúrt, max 1 évvel volt idősebb nálunk, és inkább alacsonyabb volt a többségnél, mondjuk a fizikális munkát nem vetette meg. De amúgy jó haver is volt vele mindenki szinte mert nem abba a leggyakoribb típusba tartozott (akik fűbe-fába belekötnek) hanem másikba de nem tudom hogy az pont milyen. De ő is rossz tanuló volt és utána ő is a rossz útra lépett, bár most nem tudom mi van vele...
2012. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

persze kell tapasztalat de ez nem kocsmai bunyós szint.

ráadásul olyanokat is legyőzött akik már jó ideje tanulnak küzdősportokat és tapasztalati szintjük meghaladja az egy illetve két ütéses rúgásos kocsmai vagy diszkós verekedések szintjét.

pláne sok roma akkorákat tud ütni int egy 150 kg-os ember. annak ellenére hogy csak 70 kg.

2012. jún. 8. 13:56
 6/49 A kérdező kommentje:

csak annyit akarok ezzel mondani hogy sokaknak lenne jövőjük ebben. de ők ezt.. sokan nem fogják fel igazán? vagy csak ez a lehetőség nem érdekli őket?

az egyik srác pl 2 év alatt olyan könnyen kigyúrta magát a kondiban hogy belenyomott a 125kg-ba 170-es guggolása volt és 60 kg-al 8 ismétlést tudott bicepszezni

erre abbahagyta és átállt a fegyencedzésre. (paul coach wade könyve)azt mondta unja a gyúrást.

mondtam neki hogy lehetne jövője erre az: a halál az!! csak megy vele az idő.

2012. jún. 8. 14:00
 7/49 anonim ***** válasza:
78%

Hát figy, ahogy egy nagyon okos ismerősöm megmondta, a bunyó a pillanatról szól, szal hiába vagy te jó a tatamin, ha kint a kocsmában nem úgy állsz hozzá a dolgokhoz.

Ez az ismerősöm volt, h úgy rendezett le egy boxolót, h elkapta a két kezét aztán könyökkel odabaszott neki, majd fejelt is egyet.

De volt, z berugdosta a sarokba, az elől nem tud eltáncolni.

2012. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
67%
Már megint te vagy az?
2012. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 Zakathol ***** válasza:
46%
No offense, de mégis ki a francot érdekel, hogy mások elpocsékolják-e a tehetségüket? Mindenki a maga sorsának kovácsa és én pl pont lesz@rom, ha valaki nem használja ki a lehetőségeket.
2012. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 dirtboy ***** válasza:
57%

szerintem nem kéne istenként kezelni őket,semmilyen természet feletti erejük nincs.

iskolákban is azért ők a kemények minden osztályban mert még a magyar gyerek pl.13-14évesen 8adikos addig ők 16-17évesen.

2012. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!