Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák (cigányok) miért nem...

A romák (cigányok) miért nem használják ki az erejüket a sport területén?

Figyelt kérdés

elképesztően erősek és ügyesek.

sokan atlétikai tekintetben rendkívüli tulajdonságokkal bírnak. küzdősportok területén pedig talán a legijesztőbbek: én jártam thai boxolni és ju-jitsu-ra volt egy roma ismerősöm akit elhívtam magammal. 170 cm-es olyan 84 kg jó izmos fizikumú alkatilag mintha az endomorfot és a mezomorf alkatokat kevernénk. egyszóval erősnek tűnt és mg annál is erősebb volt

mondjuk hogy mindenféle tápkieg nélkül éhgyomorral a teremben túltett a nála 20-25 kg-al nehezebb embereken. nem ő az első romasrác akinél ezt látom. életkora 18-19 év volt. Nos mikor elkezdett kesztyűzni valakivel nem csak hogy elképesztő fizikai fölényben volt. anna kellenére hogy soka na teremben iszonyú nagydarab erős fizikumú férfiak. hanem a technikákat mintha az agyába plámtálták volna a tehetsége észvesztő. az za igazság hogy mind a konditeremben mind az edzéseken gyakorta látok ilyen srácokat akiknek 95%-a biztosan roma származású hogy milyen típusú roma azt nem tudom ( mert ugye több féle van)És sosem értem hogy ezt miért nm próbálják kamatoztatni. sokan az edzéseket abbahaggyák mert unalmasnak nevezik. a küzdősportokról annyit hogy néha mennek néha nem. miért nincs ennyi eszük???!!



2012. jún. 8. 13:36
1 2 3 4 5
 21/49 dirtboy ***** válasza:
nem gondoltam semmilyen konkrét koxra
2012. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

és megnéztem a videót. az ilyen orvul támadó mocskok kapják meg a méltó büntetésüket. én láttam rosszabbat is ennél az esetnél.

sajnos vannak ilyen romák is.

2012. jún. 8. 16:25
 23/49 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy szinte az összes ilyen...
2012. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
vannak a romák közt nagyon jó emberek is nem is kevés. nekem sok roma ismerősöm van akikre nem tudnék rosszat mondani. nem ítélhetsz el valakit a származása miatt.
2012. jún. 8. 16:49
 25/49 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért utálják őket ennyien mert kiérdemelték nem gondolod?
2012. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
75%

Nem unod még ezeket a hülye kérdéseket?

A cigányok az átlag magyarnál azért erősebbek, mert ők nem olyan kényelemben nőttek fel, mint a legtöbb magyar. Ha a középkorból idehoznánk egy bármilyen átlagembert(magyar, román cseh. német, cigány, stb.), akkor az is sokkal erősebb lenne az átlagnál, mert ő keményebb körülmények között nőtt fel! Ez nem azt jelenti,hogy a középkorban mennyivel jobb genetikájúak voltak az emberek, hanem azt, hogy mi vagyunk eltunyulva! Ahogy korábban is írták, túl alacsonyra van téve a léc! Civilizálódás=elpuhulás.

A verekedésről meg annyit, hogy a cigók 1vs1-be, fegyver nélkül szinte soha nem mernek kiállni, vagy ha igen, akkor az esetek 95%-ban kikapnak.(ez saját, személyes tapasztalat!)

2012. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó! Te írtad le a lényeget.

Istenem, hányszor leírtam már én is ugyanezt itt a gyik-en! Hiába. :(

2012. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
50%

ma, 20:08-as


Igen, én is unom már ezeket a hülye kérdéseket. Az a baj, hogy a mai gyerekek, fiatalok semmit sem mozozgnak,egész nap a gép előtt kockulnak, aztán meg ide irogatjáj a hülyeségeiket, hogy "A romák miért erősebbek/jobbak szkanderban/verekszenek jobban..."Hát azé, b+, mert ők nem otthon ülnek egész nap!

Egyébként az is vicces, hogy sokan azt gondolják, hogy a négerek milyen k..a erősek, közben pedig a legjobb erősportolók egytől-egyig fehérek.

Mellesleg ezeket a kommenteket érdemes végigolvasni. Nagyon tanulságos!

[link]


[link]


Na, ezért erősebbek a romák!



Ha rajtam múlna, bevezetném, hogy első osztálytól 12. osztályig minden tanítási nap KÖTELEZŐ tesióra legyen, és semmilyen kamufelmentéssel ne lehessen kibújni ez alól! Ha a gyerek nem mozgássérült, és nincs súlyos egészségkárosodása, akkor minden nap tesiznie kell! És a tesiórák nem 45 pert játékból állnának, hanem 35-40 perc képességfejlesztésből,és utána, ha maradt idő, akkor játékból.

2012. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

őő a négerek gyorsabbak dinamikusabbak mint a fehére. a rabszolgaság idején az amerikaiak elvitték a rabszolgák gyerekeiből jó párat és azokat küldték az olimpiákra mert egy néger tizenéves jobb atlétikai képességekkel bírt mint egy nála 5-6 évvel idősebb fehér atléta.

de akkor nem vitázom veletek a fehérek a magyarok a legerősebbek a világon és nincs hozzánk fogható:DDDD


bár így lenne:D

2012. jún. 8. 22:03
 30/49 anonim ***** válasza:
Ne adj senki szájába olyan szavakat, amit nem mondott! Ha figyelmesen elolvasnád az előző 2-3 kommentet, észrevennéd, hogy arról van szó, hogy a romák GENETIKAI ALAPON nem erősebbek, mint a nem romák. Én még azt is hozzátenném, hogy igazad van abban, hogy a cigányoknak jobbak a fizikai képességeik. De! Ennek oka az életmódjukban, neveltetésükben keresendő, nem születési adottság.
2012. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!