Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák (cigányok) miért nem...

A romák (cigányok) miért nem használják ki az erejüket a sport területén?

Figyelt kérdés

elképesztően erősek és ügyesek.

sokan atlétikai tekintetben rendkívüli tulajdonságokkal bírnak. küzdősportok területén pedig talán a legijesztőbbek: én jártam thai boxolni és ju-jitsu-ra volt egy roma ismerősöm akit elhívtam magammal. 170 cm-es olyan 84 kg jó izmos fizikumú alkatilag mintha az endomorfot és a mezomorf alkatokat kevernénk. egyszóval erősnek tűnt és mg annál is erősebb volt

mondjuk hogy mindenféle tápkieg nélkül éhgyomorral a teremben túltett a nála 20-25 kg-al nehezebb embereken. nem ő az első romasrác akinél ezt látom. életkora 18-19 év volt. Nos mikor elkezdett kesztyűzni valakivel nem csak hogy elképesztő fizikai fölényben volt. anna kellenére hogy soka na teremben iszonyú nagydarab erős fizikumú férfiak. hanem a technikákat mintha az agyába plámtálták volna a tehetsége észvesztő. az za igazság hogy mind a konditeremben mind az edzéseken gyakorta látok ilyen srácokat akiknek 95%-a biztosan roma származású hogy milyen típusú roma azt nem tudom ( mert ugye több féle van)És sosem értem hogy ezt miért nm próbálják kamatoztatni. sokan az edzéseket abbahaggyák mert unalmasnak nevezik. a küzdősportokról annyit hogy néha mennek néha nem. miért nincs ennyi eszük???!!



2012. jún. 8. 13:36
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy dinamikusabbak, gyorsabbak, de NEM ERŐSEBBEK! Ha megnézel bármilyen erősportot, az élvonal 90%-a fehér, kisebb súlycsoportokban pedig ázsiai. Ez tény.

A rabszolgaságról pedig annyit, hogy az ipari forradalom előtt az európai népesség 90%-a nehéz fizikai munkát végzett napi 12-14 órában.

2012. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%

Láttam már magát keménynek képzelő nagydarab judos romát sírva fakadni miközben megpróbált bemutató edzésen fele akkora nem roma technikájába belefeküdni és ellenállni. Gyorsan visszavet az arcából könnyezve miközben bizonygatta, hogy egyáltalán nem fáj neki. Ennyit a rohadt erős überromákról.


Meg, hogy nem szteroidoznak? Nehogy azt hidd marékszámra kapkodják a román hamisítványokat.

2012. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Vagy itt egy embertelen teljesítmény amit romától még nem láttam: http://www.youtube.com/watch?v=gjL_v-GhMWc&feature=related
2012. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
én cigány vagyok . kétfélét sportolok : kézi, foci. mindkettőbe jó vagyok (nem vagyok egoista , de a többség ezt mondja ) édesanyám nem LUSTA ! halálra dolgozza magát mindennap hogy enni tudjon nekem adni , mondhattok bármit ..
2012. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

nektek az a bajotok hogy kasebrendűségi komplexusotok van

és ezért találtok ki ilyen hülyeségeket

én azt láttam hogy erősebbek és ha ennyire utaljátok őket az nem azt jelenti hogy a szemetekben hulladékoknak kell látnotok őket minden tekintetben.

2012. júl. 20. 15:23
 36/49 A kérdező kommentje:

jaa és egy félgömb lóbálása nem igazán nevezhető nagy teljesítmények kai gyakorolja. kettlebel? emelj meg egy 1005-ös Zsigulit csak a hátulját és tegyél vele két teljes kört

néhol egyes romáknál az számít erőpróbának. én láttam és őszintén szólva hihetetlen eredménynek nevezem ezt.

2012. júl. 20. 15:24
 37/49 anonim ***** válasza:

Érdekes, és sok cigányt láttam már, sok cigánnyal verekedtem már, és mégse találkoztam szupererős cigányokkal...

Eddig cigánytól csak egyszer kaptam ki bunyóban.(a sokból)

Nem egyszer láttam már, hogy ilyen 120 kilós kancigányokat vertek meg 70-80 kilós MAGYAR bokszológyerekek.

1vs1-be meg szinte sosem mernek kiállni. Ha mégis, akkor lásd, amit fennt írtam.

2012. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező amúgy szerintem te is cigány vagy. Te már annyi fajta cigányt láttál, hogy egyszerűen lehetetlen hogy te ne legyél cigány vagy ha nem is vagy az akkor köztük laksz vagy nem tudom.
2012. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%

"nektek az a bajotok hogy kasebrendűségi komplexusotok van

és ezért találtok ki ilyen hülyeségeket "


Na, itt buktál le, hogy csak még életedben cigányt nem láttál! Ha valóban köztük laknál, ismernéd őket, és te is utálnád őket!

Nem azért utáljuk őket, mert lenézzük őket. Azért, mert a nagy részük lusta, nem tanul, nem dolgozik, nem képes beilleszkedni, hangosak, kötekednek(de csak akkor, ha többen vannak!), szidják a magyarokat(holott ők tartják el őket!), stb! És ez nemcsak az én véleményem, hanem sok emberé, aki ismeri őket. És nemcsak a magyarok utálják őket! Az olaszoknak, angoloknak, románoknak, szerbeknek, németeknek, osztrákoknak, sőt, még az albánoknak, és az araboknak is megvan róluk a véleményük!

Mellesleg, ahogy korábban is leírtam, nem erősebbek, én már nem eggyel verekedtem, és csak egyszer kaptam ki! Sőt, nem egyszer láttam már olyat, nagydarab, kigyúrt kancigányokat vertek meg náluk kisebb emberek, volt, hogy többet is! Mellesleg mondom, és nem találkoztam még ilyen szupererős cigányokkal.

De az is lehet, hogy te is cigány vagy, és te írogatod mindig ezeket a kérdéseket, majd bejelentkezek más felhasználónévvel, és írod a bizonyító válaszokat.

2012. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

"jaa és egy félgömb lóbálása nem igazán nevezhető nagy teljesítmények kai gyakorolja. kettlebel? emelj meg egy 1005-ös Zsigulit csak a hátulját és tegyél vele két teljes kört

néhol egyes romáknál az számít erőpróbának. én láttam és őszintén szólva hihetetlen eredménynek nevezem ezt."


Ha olyan könnyű küldj egy videót amin 10 perc alatt szakítasz 200 felett egy ilyen szaros félgömbbel. Vagy ahol szabályos TGU-t viszel véghez egy 48 kilóssal, de valamelyik szupererős cigány barátod is csinálhatja kíváncsi lennék rá (de nem ám rángatózni).


Kettlebellesek és egyéb erősportolók kedvenc erőpróbája a vashajlítás és az 1 vagy 2 kártyapakli kettétépése. De az autók borogatása meg húzogatása sem ritka.

2012. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!